Рішення виконкому від 26.07.2017 року

      

  ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

  Броварського району

Київської області

Виконавчий комітет

 РІШЕННЯ

Від  « 26 »    липня   2017 р.                                                                                    № 62

с. Літки

Про виконання Програми соціально-економічного,

культурного і духовного розвитку територіальної

громади с. Літки за I півріччя 2017 року.

 

       Заслухавши  інформацію сільського голови Андріяш І.Г.  про  виконання Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади с.Літки за I півріччя 2017 року, сільська рада відмічає, що для забезпечення виконання Програми  протягом I півріччя 2017 року виконкомом Літківської сільської ради проводилась значна робота спрямована на забезпечення зростання економіки сільської ради та вирішення проблемних питань в усіх галузях господарського комплексу сільської ради.

          В  I півріччі 2017 року за кошти інвесторів(спонсорів) були проведені роботи по звуковій корекції глядацького залу будинку культури; був проведений енергоаудит ДНЗ "Сонячний" та будівлі сільської ради, здійснювались заходи з будівництва та благоустрою: роботи по підтриманню в належному стані територій кладовищ, пам’ятників, обеліска, парку по площі Перемоги. Введено в експлуатацію 2 новозбудованих індивідуальних житлових будинків. Проводились роботи по утриманню в належному стані прибудинкових територій приватних будинків та багатоквартирних.

         Всього за I півріччя 2017 року на виконання Програми соціально-економічного  та культурного розвитку територіальної  громади  витрачено 1 115300 грн. бюджетних коштів та коштів інвесторів.

             Керуючись п.1 ст.27 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”

Виконком Літківської  сільської  ради

В И Р І Ш И В:

       Інформацію сільського голови Андріяш І.Г. про виконання Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади  с. Літки за  I півріччя 2017 року -  прийняти до відома

Сільський голова                                                                      І.Г.Андріяш

  ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 Броварського району

Київської області

Виконавчий комітет

 РІШЕННЯ

Від  « 26 »    липня   2017 р.                                                                                    № 63

с. Літки

  Про виконання бюджету Літківської

сільської ради за  I півріччя 2017 року.

            Заслухавши інформацію в.о. головного бухгалтера сільської ради    ради Подзізєй Т.С. про виконання бюджету сільської ради за I півріччя 2017 року, виконком сільської ради відмічає, що за вказаний період  доходи до сільського  бюджету становили  1 905 046,49 грн., в т.ч. по загальному фонду –  1 526 477,50 грн.,  по спецфонду -  378 568,99 грн.

            Видатки  сільського бюджету за  I півріччя 2017 року склали   1 868 820,97 грн., в т.ч. видатки загального фонду  656 961,1 693 030,17 грн., видатки спеціального фонду – 175 790,80  грн.

            Кошти загального фонду спрямовувались на утримання установ, що перебувають у комунальній власності територіальної громади, на виплату заробітної плати  з нарахуваннями, оплату послуг, відрядження, оплата за електроенергію та газопостачання. Кошти, що надійшли до спеціального фонду частково використовувались на продукти харчування, оплату послуг та інші поточні видатки.

          Керуючись ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

Виконком Літківської  сільської ради

В И Р І Ш И В:

              1. Інформацію в.о. головного бухгалтера  сільської ради  Подзізєй Т.С. про виконання бюджету  Літківської  сільської ради  за I півріччя 2017 року –прийняти до відома.

              2. Звіт про виконання  бюджету Літківської сільської ради за I півріччя 2017 року подати на затвердження  сесії  сільської ради.

Сільський голова                                                            І.Г. Андріяш   

 

                 

      

  ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

       Броварського району

Київської області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Від  « 26 »    липня   2017  р.                                                                                             № 64

с. Літки

 Про роботу із зверненням громадян в

 Літківській сільській раді за I півріччя 2017 року   

    

        Заслухавши інформацію секретаря виконкому Тисячної Ю.В. про роботу із зверненням громадян в Літківській сільській раді за I півріччя 2017 року, виконком сільської ради відмічає, що в роботі із зверненням громадян, організації їх прийому, сільська рада, виконавчий комітет керуються вимогами Закону України „Про звернення громадян»,Указом Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові  заходи  щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів  державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпорядчими документами Броварської районної державної адміністрації.

В I півріччі 2017 року на особистому прийомі в сільського голови побувало 67 осіб, надійшло письмових звернень 109. За зверненнями громадян видано 800 довідок різного характеру.

За звітний період надійшло 188 вхідних листів, підготовлено вихідних документів – 171.

В зверненнях громадян домінують питання земельних відносин (з загальної кількості письмових звернень 95 звернення стосуються земельних питань, також надійшли звернення щодо присвоєння поштових адрес на житлові будинки та земельні ділянки, питання комунального господарства та благоустрою села, питання соціального захисту населення. З усіх зареєстрованих звернень вирішено позитивно - 67, відмовлено – 1, надано роз’яснень – 12.

За зверненнями громадян в I півріччі 2017 року виділено 9 земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

Колективних звернень в I півріччі 2017 року було зареєстровано - 2. Вирішено обидва звернення позитивно.

Керуючись п. 1 ч.б ст. 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Виконком Літківської сільської ради

ВИРІШИВ:

 1. Інформацію секретаря виконкому Тисячної Ю.В. про роботу із зверненням громадян в Літківській сільській раді за I півріччя 2017 року – прийняти до відома.
 2. Виконкому сільської ради:
 •  проводити реалізацію додаткових заходів, спрямованих на підвищення рівня правової освіти населення, роз’яснення конституційних прав і свобод людини і громадян та засобів їх захисту, повноважень органів місцевого самоврядування для надання безоплатної правової допомоги, насамперед громадянам, які потребують соціального захисту та підтримки.

                                                                                               Постійно

 •  забезпечити контроль за своєчасним і якісним розглядом заяв та скарг громадян, уважним ставленням до вирішення проблем, з якими вони звертаються, вирішення обґрунтованих заяв і скарг найменш соціально захищених категорій громадян, вишукувати для поліпшення їх соціального обслуговування відповідні матеріальні і фінансові можливості.                                                                                      

                                                                                               Постійно

 •  забезпечити систематичний аналіз та узагальнення звернень для виявлення  причин, що їх породжують , а також найбільш гострих суспільно-значущих проблем, які потребують негайного вирішення.

                                                                                               Постійно

        Сільський голова                                                          І.Г. Андріяш

 

 

ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Броварського району

Київської області

Виконавчий комітет

 РІШЕННЯ

Від  « 26 »  липня 2017  р.                                                                                    № 65

с. Літки

  Про  відзначення  26-ї річниці

  Незалежності України.

             Заслухавши інформацію сільського голови Андріяш І.Г.про відзначення 26-ї  річниці  Незалежності України   та   керуючись п.7 ст.32  Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»

Виконком Літківської сільської ради

В И Р І Ш И В:

            1. Провести  урочисті та святково-розважальні заходи по відзначенню 26-ї   річниці Незалежності  України 24.08.2017 р. о 19:00 годині, на площі перед будинком культури.

            2. Директору  будинку  культури Кожушко В.Б. підготувати  сценарій  проведення свята. Дозволити  проведення свята до 1.00 години.

            3. Керівникам установ та організацій  забезпечити  святкове  оформлення підпорядкованих установ напередодні та під час святкування   дня  Державного Прапора України  та 26-ї річниці Незалежності України, широко  використовуючи державну символіку.

            

Сільський голова                                                           І.Г. Андріяш

 

 

 

            ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

          Броварського району

            Київської області

            Виконавчий комітет

             РІШЕННЯ

Від  « 26 »    липня    2017 р.                                                                                     № 66

         с. Літки

Розгляд доручення голови Броварської РДА

«Про хід виконання Програми містобудівної

кадастрової системи Броварського району

на період 2016-2018 роки»

 

         Розглянувши доручення голови Броварської районної державної адміністрації  Київської області № 28-1 від 29.06.2017 року за результатами розгляду питання «Про хід виконання Програми містобудівної кадастрової системи Броварського району на період 2016-2018 роки», керуючись  ст.ст.29, 30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Виконком Літківської  сільської ради

В И Р І Ш И В:

      1. Доручення голови Броварської районної державної адміністрації Київської області № 28-1 від 29.06.2017 року за результатами розгляду питання «Про хід виконання Програми містобудівної кадастрової системи Броварського району на період 2016-2018 роки» прийняти   до виконання.

      2.  Контроль за виконання даного рішення покласти на сільського голову Андріяш І.Г.

Сільський голова                                                                  І.Г. Андріяш

 

 

             ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

          Броварського району

            Київської області

              Виконавчий комітет

           РІШЕННЯ

Від  « 26 »    липня    2017 р.                                                                                     № 67

         с. Літки

Розгляд доручення голови Броварської

РДА «Про хід виконання районної цільової

програми захисту населення і територій від

надзвичайних ситуацій техногенного та

природного характеру, забезпечення

пожежної безпеки на 2015-2017 роки»

         Розглянувши доручення голови Броварської районної державної адміністрації  Київської області № 31-1 від 29.06.2017 року за результатами розгляду питання «Про хід виконання районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2015-2017 роки», з метою створення необхідних умов для збереження життя і здоров'я громадян і в цілому населення та відповідної території в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки, керуючись  ст. 33  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Виконком Літківської  сільської ради

В И Р І Ш И В:

      1. Доручення голови Броварської районної державної адміністрації Київської області № 31-1 від 29.06.2017 року за результатами розгляду питання «Про хід виконання районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2015-2017 роки» прийняти   до виконання:

 • під час літнього пожежонебезпечного періоду активізувати роботу та виконання відповідних заходів щодо забезпечення недопущення виникнення пожеж у лісових масивах, на торфовищах та сільгоспугіддях с. Літки Броварського району Київської області.

Сільська рада,

сільська пожежна команда

 • розробити схему встановлення гучномовців в с. Літки Броварського району Київської області та надати пропозиції до сектору з питань цивільного захисту населення Броварської райдержадміністрації.

Сільська рада

      2.  Контроль за виконання даного рішення покласти на сільського голову Андріяш І.Г.

Сільський голова                                                                  І.Г. Андріяш

 

 

 

               ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

          Броварського району

            Київської області

              Виконавчий комітет

           РІШЕННЯ

Від  « 26 »    липня    2017 р.                                                                                     № 68

       с. Літки

Розгляд доручення голови

Броварської РДА «Інформація про

державну монетизацію субсидій»

        На виконання доручення голови Броварської районної державної адміністрації  Київської області № 32-1 від 29.06.2017 року за результатами розгляду питання «Інформація про державну монетизацію субсидій», враховуючи зміни від 26 квітня 2017 року внесені Кабінетом Міністрів України у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» керуючись  ст. 34  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Виконком Літківської  сільської ради

В И Р І Ш И В:

      1. Уповноваженій по субсидіях Літківської сільської ради Клунко Вікторії Олексіївні організувати на місці прийом заяв від субсидіантів на отримання грошової винагороди від держави та передати їх до управління соціального захисту населення для опрацювання в термін до 20 серпня 2017 року.

      2.  Контроль за виконання даного рішення покласти на сільського голову Андріяш І.Г.

Сільський голова                                                                  І.Г. Андріяш

 

 

           ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

          Броварського району

            Київської області

              Виконавчий комітет

           РІШЕННЯ

Від  « 26 »    липня    2017 р.                                                                                     № 69

       с. Літки

Розгляд листа відділу культури

Броварської РДА щодо проектної

документації котельні сільського

будинку культури с. Літки

        Розглянувши листа відділу культури Броварської РДА щодо проектної документації котельні сільського будинку культури с. Літки, у зв’язку з невідповідністю проектної документації до існуючої схеми, керуючись ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Виконком Літківської  сільської ради

В И Р І Ш И В:

      Звернутись за допомогою у вирішенні даного питання до Броварської районної державної адміністрації.

Сільський голова                                                                  І.Г. Андріяш

 

 

    

 

ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Броварського району

Київської області

Виконавчий комітет

  РІШЕННЯ

Від  « 26 »  липня 2017  р.                                                                                    № 70

с. Літки

 

Про надання дозволу  на передачу

в суборенду частини  нежилого приміщення

           Розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Спеціалізоване підприємство "Деснянське" про надання дозволу на передачу в суборенду частини нежилого приміщення за адресою: вул. Музиченка, буд. 7-а, с. Літки, Броварський район, Київська область для ведення економічної діяльності, в зв’язку з закінченням строку дії договору суборенди нежитлового приміщення, керуючись ст.ст. 29, 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Виконком Літківської сільської ради

ВИРІШИВ:

             Надати дозвіл ТОВ "Спеціалізоване підприємство "Деснянське", на передачу в суборенду частини нежилого приміщення площею 75 кв.м. за адресою: вул. Музиченка, буд. 7-а, с. Літки, Броварський район, Київська область, Товариству з обмеженою відповідальністю "Віндауга" для ведення економічної діяльності, а саме: КВЕД 25.12 Виробництво металевих дверей і вікон, строком на 1 рік.

Сільський голова                                                    І.Г. Андріяш 

 

 

 

ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Броварського району

Київської області

Виконавчий комітет

   РІШЕННЯ

Від  « 26 »  липня 2017  р.                                                                                    № 71

с. Літки

Про надання дозволу на проведення

видовищно-розважальних заходів на

професійній основі та затвердження

фіксованої вартості погодинної оплати

оренди приміщення актової зали

будинку культури

 

       Розглянувши заяву ФОП «Мончак Юрій Володимирович» щодо надання дозволу на проведення видовищно-розважальних заходів на професійній основі - Ілюзіоншоу «Нове покоління магії» та затвердження фіксованої вартості погодинної оплати оренди приміщення актової зали будинку культури з урахуванням відшкодування витрат по оплаті комунальних послуг та утримання приміщення і прилеглої території відповідно до санітарних норм, керуючись ст. 29 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Виконком Літківської сільської ради

ВИРІШИВ:

 1. Надати дозвіл ФОП «Мончак Юрій Володимирович» на проведення видовищно-розважальних заходів на професійній основі – Ілюзіоншоу «Нове покоління магії» в актовій залі будинку культури 19 серпня 2017 року;
 2. Затвердити вартість погодинної оплати оренди приміщення актової зали будинку культури з урахуванням відшкодування витрат по оплаті комунальних послуг та утримання приміщення і прилеглої території відповідно до санітарних норм на серпень 2017 року в розмірі 200 грн.

Сільський голова                                                    І.Г. Андріяш 

 

 

 

      

            ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

  Броварського району

     Київської області

      Виконавчий комітет

                                     РІШЕННЯ

 

Від  « 26 »    липня  2017 р.                                                                                    № 72

                        с. Літки

Про присвоєння адреси

         Розглянувши заяву гр. Логин Ірини Володимирівни про присвоєння поштової адреси, належній їй земельній  ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер: 3221284801:01:005:0085, в с. Літки по вул. Кільцевій, 52, додані матеріали до заяви  та  керуючись  ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Порядком   присвоєння поштових адрес об'єктам нерухомості на  території Літківської  сільської ради, затвердженим рішенням 19 сесії Літківської сільської ради VI  скликання  від 27.08.2012 року

Виконком Літківської сільської ради

ВИРІШИВ:

                    Присвоїти  адресу земельній ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд,  площею 0,0600 га, кадастровий номер:  3221284801:01:005:0085, яка належить гр. Логин Ірині Володимирівні: с. Літки,  вул. Кільцева, 52 "а".

 

Сільський голова                                                                          І.Г. Андріяш

 

 

 

                                                                       ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                                                Броварського району

                                                                                   Київської області

                                                                                 Виконавчий комітет

               РІШЕННЯ

Від  « 26 »    липня  2017 р.                                                                                    № 73

              с. Літки

 

Про надання дозволу на роздрібну

лоткову торгівлю.

                Розглянувши заяву гр. Козлової Ірини Володимирівни  про надання дозволу  на роздрібну торгівлю на приватній земельній ділянці в с. Літки по пров. Дачному, 3; керуючись ст.30  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”

Виконком Літківської сільської ради

В И Р І Ш И В:

                Надати дозвіл гр. Козловій Ірині Володимирівні на  роздрібну торгівлю  на приватній земельній ділянці в с. Літки по пров. Дачному, 3

 Сільський голова                                                                     І.Г. Андріяш

 

      

 

ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Броварського району

Київської області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Від  « 26 »    липня  2017 р.                                                                                    № 74

                                                                                     с. Літки

 

Про затвердження списків дітей дошкільного

та шкільного віку на території с. Літки.

На виконання  розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації № 576 від 13.06.2017 року "Про облік дітей дошкільного та шкільного віку на території Броварського району" та розглянувши підготовлені списки дітей дошкільного та шкільного віку на території с. Літки, керуючись ст. 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Виконком Літківської сільської ради

ВИРІШИВ:

Підготовлені списки дітей дошкільного та шкільного віку, які проживають на території с. Літки -  з а т в е р д и т и, а саме:

 • список дітей 2011 року народження (05.09-31.12);
 • список дітей 2012 року народження (01.01-31.12);
 • список дітей 2013 року народження (01.01-31.12);
 • список дітей 2014 року народження (01.01-31.12);
 • список дітей 2015 року народження (01.01-31.12);
 • список дітей 2016 року народження (01.01-31.12).
 • список дітей 2017 року народження (01.01-05.09).

(списки додаються);

Сільський голова                                                    І.Г.Андріяш 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *