Протокол засідання виконкому від 26.04.2017 року

ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Броварського району

Київської області

 

 

ПРОТОКОЛ № 4

засідання виконавчого комітету Літківської

сільської ради

 

 

Від 26 квітня 2017 року

 

                                                                                          

     ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

ПРОТОКОЛ

засідання  виконавчого  комітету

Від  « 26 »    квітня   2017 р.                                                                                                    № 4

с. Літки

Кількісний склад виконавчого  комітету                                       -  13 чол.

Присутні:

Сільський голова                                                                - Андріяш І.Г.;

Секретар виконкому                                                           -Тисячна Ю.В.;

Члени виконкому:                                                              - Шумний О.І.;

                            - Цисарський Р.А.;

                            - Самойленко-Граждан Г.В.

                            - Симиненко В.І.

                            - Подзізєй Т.С.;

                            - Омельчук С.О.;

                            - Кожушко В.Б.;                            

Відсутні члени виконкому: Панчук В.М., Киченок Т.Л., Карпенко І.В.;

                                               Вороний Р.В.

АНДРІЯШ І.Г. – сільський голова запропонував внести певні зміни в порядок денний, а саме: першим питанням поставити : Про відзначення у 2017 році  72-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі та 72-ї річниці завершення Другої  світової  війни 1939- 1945р.р.

ВИРІШИЛИ: внести зміни в порядок денний.

Порядок денний:

  1. Про відзначення у 2017 році  72-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі та 72-ї річниці завершення Другої  світової  війни 1939- 1945р.р.
  2. Про виконання Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади с. Літки за I квартал 2017 рік та про виконання бюджету Літківської сільської ради за I квартал 2017 рік.
  3. Про роботу із зверненням громадян в Літківській сільській раді за I квартал 2017 рік
  4. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту с. Літки Броварського району Київської області  на 2017 рік
  5.  Про затвердження плану заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в природних екосистемах с. Літки Броварського району на 2017 рік.
  6. Про розгляд доручень голови Броварської РДА, листів та заяв громадян:
  • Про розгляд доручення голови Броварської РДА «Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Літківської сільської ради»;
  • Про розгляд доручення голови Броварської РДА «Про стан ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району»;
  • Про надання дозволу на  зріз   дерев.

1. СЛУХАЛИ:        Про відзначення у 2017 році  72-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі та 72-ї річниці завершення Другої  світової  війни 1939- 1945р.р.

ДОПОВІДАЄ:

КОЖУШКО В.Б. – член виконкому, яка запропонувала провести  заходи  по відзначенню 72-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі  та 72-ї річниці завершення Другої  світової  війни 1939- 1945р.р.  09 травня  2015  року   о  10.00  годині  біля обеліска по вул. Шевченка. Звернутись до керівників  підприємств, установ, організацій села,  приватних підприємців   про  надання допомоги в придбанні вінків, квітів, виготовлення гірлянди, закупівлі  благодійних продуктових наборів для ветеранів війни. Повідомила, що сценарій заходу розроблений. Запропонувала запросити також на захід голову спілки ветеранів, учасників АТО.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 28

                              (додається).

2. СЛУХАЛИ:        Про виконання Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади с. Літки за I квартал 2017 рік та про виконання бюджету Літківської сільської ради за I квартал 2017 рік.

ДОПОВІДАЮТЬ:

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який доповів, що в першому кварталі 2017 року  сільською радою було здійснено ряд завдань при виконанні Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку  Літківської територіальної громади, а саме: за кошти інвесторів (спонсорів) були проведені роботи по звуковій корекції глядацького залу будинку культури; здійснювались заходи з будівництва та благоустрою: роботи по підтриманню в належному стані територій кладовищ, пам’ятників, обеліска, парку по площі Перемоги. Введено в експлуатацію 2 новозбудованих індивідуальних житлових будинків. Проводились роботи по утриманню в належному стані прибудинкових територій приватних будинків та багатоквартирних. Протягом I кварталу 2017 року проводився системний економічний аналіз діяльності господарюючих суб’єктів, вживались заходи щодо дотримання ними фінансової дисципліни, з метою поповнення місцевого бюджету сільської ради додатковими коштами, створювались умови для розвитку підприємництва. Всього за I квартал 2017 року на виконання Програми соціально-економічного  та культурного розвитку територіальної  громади  витрачено 56 200 грн. бюджетних коштів та коштів інвесторів.

ПОДЗІЗЄЙ Т.С. –   в.о. головного бухгалтера сільської ради, яка доповіла про стан виконання бюджету сільської ради за I квартал 2017 року. Повідомила, що за даний період бюджет виконано. (інформація додається).

ВИСТУПИВ:

СИМИНЕНКО В.І. – член виконкому, який поцікавився щодо наявності в бюджеті сільської ради коштів на облаштування кімнати для спеціалістів медиків.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 29,30

                              (додаються).

3.СЛУХАЛИ:       Про роботу із зверненням громадян в Літківській сільській раді за I квартал 2017 рік

ДОПОВІДАЄ:

ТИСЯЧНА Ю.В. - секретар виконкому сільської ради про роботу із зверненням громадян в Літківській сільській раді за I квартал 2017 рік (інформація додається).

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 31

                              (додається).

4.СЛУХАЛИ:      Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту с. Літки Броварського району Київської області  на 2017 рік.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який повідомив, що до сільської ради надійшло розпорядження голови Броварської РДА № 311 від 24.04.2017 року «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Броварського району на 2017рік», а також  лист заступника голови Броварської РДА  № 546/01-16 від 13.04.2017 року. Запропонував розроблений  виконавчим комітетом сільської ради план основних заходів цивільного захисту с. Літки Броварського району Київської області на 2017 рік  затвердити. Для удосконалення єдиної системи цивільного захисту провести реконструкцію системи централізованого оповіщення шляхом відновлення роботи радіовузла, встановлення гучномовця, електросирени; на випадок відключення електроенергії передбачити оповіщення через використання церковних дзвонів. Запропонував доручити депутатам сільської ради, членам виконкому провести бесіди з населенням щодо запобігання та попередження виникнення пожежі у лісі та на присадибних ділянках приватних господарств жителів населених пунктів Літківської сільської  ради    протягом пожежонебезпечного періоду.

ВИСТУПИВ:

ЦИСАРСЬКИЙ Р.А – член виконкому який запропонував проголосувати за розроблений план основних заходів цивільного захисту Броварського району на 2017рік.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 32

                              (додається).

5.СЛУХАЛИ:      Про затвердження плану заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в природних екосистемах с. Літки Броварського району на 2017 рік.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який повідомив, що до сільської ради надійшли розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації  № 377 від 10.04.2017 року  «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в природних екосистемах Броварського району на 2017 рік» та  лист Головного управління ДСНС України у Київській області № 16/245 від 31.03.2017 року «Про посилення протипожежного захисту природних екосистем». Повідомив, що план заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в природних екосистемах с. Літки Броварського району на 2017 рік був розроблений, основними завданнями даного плану є: активізація роз’яснювальної роботи серед населення з питань профілактики пожеж; посилення протипожежного захисту лісів, сільгоспугідь, урожаю зернових та технічних культур; координація дій виконавчого комітету сільської ради щодо попередження пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей, у лісах і сільськогосподарських угіддях; усунення причин, що сприяють виникненню пожеж та створення умов для оперативного гасіння пожеж і мінімізації збитків від них; забезпечення державного контролю за здійсненням заходів щодо захисту об’єктів з масовим перебуванням людей, лісів, сільгоспугідь та зібраного урожаю від пожеж.

ВИСТУПИЛА:

ТИСЯЧНА Ю.В. – секретар виконкому сільської ради запропонувала затвердити комплексний план заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в природних екосистемах Літківської сільської ради Броварського району Київської області на 2017 рік

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 33

                              (додається).

6.СЛУХАЛИ:       Про розгляд доручень голови Броварської РДА, листів та заяв громадян

СЛУХАЛИ:    Про розгляд доручення голови Броварської РДА «Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Літківської сільської ради»;

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який повідомив, що в сільській раді була проведена перевірка щодо виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Літківської сільської ради. Головою Броварської РДА було розглянуто питання на засіданні колегії райдержадміністрації 30.03.2017 року  за результатами розгляду питання «Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Літківської сільської ради» та видано доручення, згідно якого потрібно: забезпечувати належне виконання делегованих виконкому Літківської сільської ради повноважень; посилити увагу до життєвих проблем соціально незахищених категорій населення: інвалідів, учасників Другої світової війни, багатодітних сімей, осіб, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших громадян, вишукувати всі наявні можливості для задоволення їх обґрунтованих звернень. Рекомендується вжити заходи щодо будівництва зовнішнього освітлення, капітального ремонту даху будинку культури, вирішення проблеми безпритульних тварин, налагодити роботу з військового обліку громадян та мобілізаційної роботи.

ВИСТУПИЛИ:

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН Г.В. – член виконкому підтримала питання щодо необхідності вирішення питання безпритульних тварин.

ШУМНИЙ О.І. – член виконкому повідомив, що займався питанням безпритульних тварин, прийшов до висновку, що ситуація надто складна, приюти для безпритульних тварин переповнені, коштів не вистачає.

ЦИСАРСЬКИЙ Р.А.  – член виконкому запропонував дане доручення прийняти до відома та вжити заходи зазначені в дорученні.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 34

                              (додається).

СЛУХАЛИ:           Про розгляд доручення голови Броварської РДА «Про стан ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району»

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який повідомив, що до сільської ради надійшло доручення голови Броварської РДА за результатами розгляду питання «Про стан ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району». Згідно даного доручення необхідно розмістити інформаційне звернення до мешканців с. Літки про необхідність дотримання правил поводження з ТПВ; призначити відповідальну особу, яка буде здійснювати моніторинг; виконувати необхідні заходи в період проведення двомісячника благоустрою в Броварському районі. Запропонував кандидатуру депутата сільської ради Пархоменка Я.М. бути відповідальною особою, яка буде здійснювати моніторинг стихійних сміттєзвалищ.

ВИСТУПИЛИ:

ЦИСАРСЬКИЙ Р.А.  – член виконкому запропонував дане доручення прийняти до виконання та проголосувати за кандидатуру депутата сільської ради Пархоменка Я.М. бути відповідальною особою, яка буде здійснювати моніторинг стихійних сміттєзвалищ.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 35

                              (додається).

СЛУХАЛИ:           Про надання дозволу на  зріз   дерев.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який повідомив, що до сільської ради постійно надходять усні скарги та заяви громадян про вирішення проблеми аварійних дерев. Тому, було створено комісію з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню. Комісією було обстежено вулиці с. Літки (вул. Коцюбинського, вул. Гагаріна, вул. Чоповського, вул. Лісова, вул. Тиха, вул. Набережна) на наявність аварійно небезпечних дерев та складено акти обстеження зелених насаджень. Запропонував жителям даних вулиць надати дозвіл на зріз аварійно небезпечних дерев.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 36

                              (додається).

Сільський голова                                                          І.Г. Андріяш

Копія протоколу надіслана:

Броварській районній державній адміністрації          11.05.2017 р.

Секретар виконкому                                                    Ю.В. Тисячна

 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *