Протокол засідання виконкому від 26.07.2017 року

ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Броварського району

Київської області

 

ПРОТОКОЛ № 7

засідання виконавчого комітету Літківської

сільської ради

 

Від 26 липня 2017 року

                                                                                                     На 39 аркушах

                                                              ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

ПРОТОКОЛ

засідання  виконавчого  комітету

 

Від  « 26 »    липня   2017 р.                                                                              № 7

с. Літки

Кількісний склад виконавчого  комітету                                       -  13 чол.

Присутні:

Сільський голова                                                              - Андріяш І.Г.;

Секретар виконкому                                                        -Тисячна Ю.В.;

Члени виконкому:                                                            - Карпенко І.В.;

                          - Цисарський Р.А.

                          - Чайковська –Додонова Л.В.

                          - Подзізєй Т.С.

                          - Вороний Р.В.

                           - Омельчук С.О.;

                                                                                            - Кожушко В.Б.;

                                                                                            - Шумний О.І.;

 

Відсутні члени виконкому: Самойленко-Граждан Г.В., Киченок Т.Л.,

Симиненко В.І.;

АНДРІЯШ І.Г. – сільський голова, представив всім присутнім нового члена виконкому Чайковську-Додонову Людмилу Володимирівну, згідно рішення Літківської сільської ради від 06 липня 2017 року.

Порядок денний:

 1. Про виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади с. Літки та про виконання бюджету сільської ради за I півріччя 2017 року.
 2. Про роботу із зверненням громадян за 1 півріччя 2017 року.
 3. Про відзначення 26 річниці незалежності України.
 4. Про розгляд розпорядчих документів, доручень голови Броварської РДА, листів, клопотань та заяв громадян:
 1. Розгляд доручення голови Броварської РДА «Про хід виконання Програми містобудівної кадастрової системи Броварського району на період 2016-2018 роки»;
 2. Розгляд доручення голови Броварської РДА «Про хід виконання районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2015-2017 роки»;
 3. Розгляд доручення голови Броварської РДА «Інформація про державну монетизацію субсидій»;
 4. Розгляд листа відділу культури Броварської РДА щодо проектної документації котельні сільського будинку культури с. Літки;
 5. Розгляд клопотання ТОВ «Спеціальне підприємство «Деснянське» щодо надання дозволу на передачу в суборенду частини нежилого приміщення площею 75 кв.м. за адресою: вул. Музиченка, буд. 7-а, с. Літки;
 6. Розгляд заяви ФОП «Мончак Юрій Володимирович» щодо надання дозволу на проведення видовищно-розважальних заходів на професійній основі та затвердження фіксованої вартості погодинної оплати оренди приміщення актової зали будинку культури;
 7. Розгляд заяви гр. Логин Ірини Володимирівни щодо присвоєння поштової адреси земельній ділянці.
 8. Розгляд заяви гр. Козлової Ірини Володимирівни щодо надання дозволу на роздрібну торгівлю на приватній території.
 9. Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку на території с. Літки.

1.СЛУХАЛИ:        Про виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади с. Літки та про виконання бюджету сільської ради за I півріччя 2017 року.

                                    ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–  сільський голова, який доповів, що в першому півріччі 2016 року  сільською радою було здійснено ряд завдань при виконанні Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку  Літківської територіальної громади. Протягом I півріччя 2017 року виконкомом Літківської сільської ради проводилась значна робота спрямована на забезпечення зростання економіки сільської ради та вирішення проблемних питань в усіх галузях господарського комплексу сільської ради. В  I півріччі 2017 року за кошти інвесторів(спонсорів) були проведені роботи по звуковій корекції глядацького залу будинку культури;  був проведений енергоаудит ДНЗ "Сонячний" та будівлі сільської ради, здійснювались заходи з будівництва та благоустрою: роботи по підтриманню в належному стані територій кладовищ, пам’ятників, обеліска, парку по площі Перемоги; введено в експлуатацію 2 новозбудованих індивідуальних житлових будинків; було проведено ряд заходів: проведення мітингу по вшануванню пам’яті загиблих у січні 1918 року воїнів УНР, проведення тематичного вечора до міжнародного жіночого дня 8 Березня, відзначення 203-ї річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка, відзначення 72-ї річниці Перемоги у Другій Світовій війні 1939-1945 р.р., проведення заходу до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Кошти на дані заходи були виділені інвесторами(спонсорами) сільської ради. Наголосив на проблемних питанням, особливу увагу приділив проблемі безпритульних тварин. Повідомив про виготовлення проектно-кошторисної документації на освітлення деяких вулиць населеного пункту, про наміри щодо завершення будівництва кюветів.  (Інформація додається).

ВИСТУПИЛИ:

ЧАЙКОВСЬКА–ДОДОНОВА Л.В. – член виконкому, яка запропонувала певні кроки для вирішення питання безпритульних тварин.

ДОПОВІДАЄ:

ПОДЗІЗЄЙ Т.С. –     в.о. головного бухгалтера сільської ради, яка доповіла про стан виконання бюджету сільської ради за I півріччя 2017 року. За  I півріччя 2017 надійшло 1 905 046, 49 грн., в т.ч.: по загальному фонду - 1 526 477,50 грн., по спеціальному фонду – 378 568,99 грн.; витрачено 1 868 820,97 грн., в т.ч.: по загальному фонду 1 693 030,17 грн., по спеціальному фонду – 175 790,80 грн. По загальному фонду перевищення видатків над доходами на 166 552,67 грн., по спеціальному фонду перевищення доходів над видатками на 202 778,19 грн. (інформація додається).

                                  ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 62-63

                                  (додаються).

2.СЛУХАЛИ:       Про роботу із зверненням громадян за I півріччя 2017 року.

ДОПОВІДАЄ:

ТИСЯЧНА Ю.В. -   секретар виконкому сільської ради (інформація додається).

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 64

                                (додається).

                                  3.СЛУХАЛИ:       Про відзначення 26 річниці незалежності України.

ДОПОВІДАЄ:

КОЖУШКО В.Б. – директор будинку культури, запропонувала провести  урочисті та святково-розважальні заходи по відзначенню 26-ї річниці Незалежності  України 24.08.2017 р. о 19:00 годині, на площі перед будинком культури, керівникам установ та організацій забезпечити святкове оформлення підпорядкованих установ напередодні та під час святкування   дня  Державного Прапора України  та 26-ї річниці Незалежності України, широко  використовуючи державну символіку.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 65

                                (додається).

4.СЛУХАЛИ:   Про розгляд розпорядчих документів, доручень голови Броварської РДА, листів, клопотань та заяв громадян:

СЛУХАЛИ:       Про розгляд доручення голови Броварської районної державної адміністрації  Київської області № 28-1 від 29.06.2017 року за результатами розгляду питання «Про хід виконання Програми містобудівної кадастрової системи Броварського району на період 2016-2018 роки».

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–  сільський голова, який ознайомив всіх присутніх з дорученням голови Броварської районної державної адміністрації  Київської області № 28-1 від 29.06.2017 року за результатами розгляду питання «Про хід виконання Програми містобудівної кадастрової системи Броварського району на період 2016-2018 роки». Повідомив, що робота проводиться з цього питання.

ЦИСАРСЬКИЙ Р.А. – член виконкому, який запропонував дане доручення прийняти до виконання.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 66

                                  (додається).

СЛУХАЛИ:       Про розгляд доручення голови Броварської районної державної адміністрації  Київської області № 31-1 від 29.06.2017 року за результатами розгляду питання «Про хід виконання районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2015-2017 роки»

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–  сільський голова, який повідомив, що до сільської ради надійшло доручення голови Броварської районної державної адміністрації  Київської області № 31-1 від 29.06.2017 року за результатами розгляду питання «Про хід виконання районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2015-2017 роки». Наголосив про необхідність облаштування гучномовця; під час літнього пожежонебезпечного періоду активізації роботи та виконання відповідних заходів щодо забезпечення недопущення виникнення пожеж у лісових масивах, на торфовищах та сільгоспугіддях с. Літки Броварського району Київської області.

ВОРОНИЙ Р.В. – член виконкому, який запропонував місцевій пожежній команді активізувати роботу щодо забезпечення недопущення виникнення пожеж у лісових масивах, на торфовищах та сільгоспугіддях.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 67

                                  (додається).

СЛУХАЛИ:          Про розгляд доручення голови Броварської РДА за результатами розгляду питання «Інформація про державну монетизацію субсидій»

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–  сільський голова, який повідомив, що на виконання доручення голови Броварської районної державної адміністрації  Київської області № 32-1 від 29.06.2017 року за результатами розгляду питання «Інформація про державну монетизацію субсидій», враховуючи зміни від 26 квітня 2017 року внесені Кабінетом Міністрів України у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» необхідно в термін до 20 серпня 2017 року організувати на місці прийом заяв від субсидіантів на отримання грошової винагороди від держави та передати їх до управління соціального захисту населення для опрацювання. Запропонував дане питання доручити уповноваженій по субсидіях Літківської сільської ради Клунко Вікторії Олексіївні.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 68

                                  (додається).

                                  СЛУХАЛИ:  Розгляд листа відділу культури Броварської РДА щодо проектної                                                    документації котельні сільського будинку культури с. Літки.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–  сільський голова, повідомив, що до сільської ради надійшов лист відділу культури Броварської РДА щодо проектної документації котельні сільського будинку культури с. Літки. Наголосив, що ситуація складна, у зв’язку з невідповідністю проектної документації до існуючої схеми, часу до опалювального сезону лишилось небагато. Спеціаліст, який приїздив на місце для вивчення даної проблеми, повідомив, що в цьому році навряд вийде виправити ситуацію.

ЧАЙКОВСЬКА–ДОДОНОВА Л.В. – член виконкому, яка сказала, що рано чи пізно дану проблему потрібно буде вирішити.

ЦИСАРСЬКИЙ Р.А. – член виконкому, запропонував звернутись за допомогою до Броварської районної державної адміністрації.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 69

                                  (додається).

                                  СЛУХАЛИ: Розгляд клопотання ТОВ «Спеціальне підприємство «Деснянське» щодо                                      надання дозволу на передачу в суборенду частини нежилого приміщення площею 75                                         кв.м. за адресою: вул. Музиченка, буд. 7-а, с. Літки.

                                  ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–  сільський голова, який ознайомив з  заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Спеціалізоване підприємство "Деснянське" про надання дозволу на передачу в суборенду частини нежилого приміщення за адресою: вул. Музиченка, буд. 7-а, с. Літки, Броварський район, Київська область для ведення економічної діяльності.  Таке рішення вже приймалося минулого року, але в зв’язку з закінченням терміну дії договору суборенди нежитлового приміщення, Товариство з обмеженою відповідальністю "Спеціалізоване підприємство "Деснянське" звернулось повторно до сільської ради з таким клопотанням.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 70

                                  (додається).

                                  СЛУХАЛИ:  Розгляд заяви ФОП «Мончак Юрій Володимирович» щодо надання                                              дозволу на проведення видовищно-розважальних заходів на професійній основі та                                            затвердження фіксованої вартості погодинної оплати оренди приміщення актової зали                                      будинку культури.

                                  ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–  сільський голова, ознайомив з заявою ФОП «Мончак Юрій Володимирович» щодо надання дозволу на проведення видовищно-розважальних заходів на професійній основі та повідомив про необхідність затвердження фіксованої вартості погодинної оплати оренди приміщення актової зали будинку культури.

ПОДЗІЗЄЙ Т.С. – в.о. головного бухгалтера сільської ради, сказала, що згідно методики розрахунку орендної плати оренда приміщення будинку культури коштуватиме близько 7 гривень за годину.

КОЖУШКО В.Б. – член виконкому, яка сказала. що потрібно встановити якусь фіксовану суму оренди будинку культури.

ШУМНИЙ О.І. - член виконкому, зауважив, що потрібно в цю фіксовану суму враховувати плату і за електроенергію.

ЦИСАРСЬКИЙ Р.А. – член виконкому, який запропонував затвердити вартість погодинної оплати оренди приміщення актової зали будинку культури з урахуванням відшкодування витрат по оплаті комунальних послуг та утримання приміщення і прилеглої території відповідно до санітарних норм на серпень 2017 року в розмірі 200 грн.

 ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 71

                                  (додається).

                                  СЛУХАЛИ:   Про розгляд заяви гр. Логин Ірини Володимирівни щодо присвоєння                                             поштової адреси земельній ділянці.

                                  ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–  сільський голова, який повідомив, що до виконавчого комітету Літківської сільської ради надійшла заява гр. Логин Ірини Володимирівни щодо присвоєння поштової адреси її приватній земельній ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Літки по вул. Кільцевій, 52.

ЦИСАРСЬКИЙ Р.А. – член виконкому, який запропонував присвоїти поштову адресу даній земельній ділянці.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 72

                                  (додається).

СЛУХАЛИ:          Про розгляд заяви гр. Козлової Ірини Володимирівни щодо надання дозволу на роздрібну торгівлю на приватній території.

                                  ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–  сільський голова, який повідомив, що до виконавчого комітету Літківської сільської ради надійшла заява гр. Козлової Ірини Володимирівни  про надання дозволу  на роздрібну торгівлю на приватній земельній ділянці в с. Літки по пров. Дачному, 3. Дана громадянка звернулась з проханням надати дозвіл відкрити невеличкий заклад в своєму власному дворі,  метою якого є згуртування молоді та спрямування дозвіллєвої активності.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 73

                                  (додається).

СЛУХАЛИ:          Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку на території с. Літки.

                                  ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–  сільський голова, який сказав, що уповноваженими для виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей дошкільного та шкільного віку завідуючою ДНЗ "Сонячний" Омельчук С.О. та директором Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П. Стельмаха Самойленко-Граждан Г.В. були надані підготовлені списки дітей дошкільного та шкільного віку, які проживають на території с. Літки, тому на виконання  розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації № 576 від 13.06.2017 року "Про облік дітей дошкільного та шкільного віку на території Броварського району" запропонував вище вказані списки затвердити.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 74

                                   (додається).

Сільський голова                                                          І.Г. Андріяш

Секретар виконкому                                                    Ю.В. Тисячна

 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *