Протокол засідання виконавчого комітету від 04.10.2017 року

ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Броварського району

Київської області

 

ПРОТОКОЛ № 9

засідання виконавчого комітету Літківської

сільської ради

 

Від 04 жовтня 2017 року

                                                                                                     На 38 аркушах

 

 ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

ПРОТОКОЛ

засідання  виконавчого  комітету

Від  «  04 »    жовтня   2017 р.                                                                              №  9

с. Літки

Кількісний склад виконавчого  комітету                                       -  13 чол.

Присутні:

Сільський голова                                                                                                                                     -Андріяш І.Г.

Секретар виконкому                                                                                                                               -Тисячна Ю.В.

Члени виконкому:                                                                                                                                   - Подзізєй Т.С.

                                                                                                                                                                  - Цисарський Р.А. 

                                                                                                                                                                  - Киченок Т.Л. 

                                                                                                                                                                  - Шумний О.І.

                                      - Кожушко В.Б.

                               - Карпенко І.В.

                               - Омельчук С.О.       

Відсутні члени виконкому: Чайковська-Додонова Л.В., Вороний Р.В., Симиненко В.І., Самойленко-Граждан Г.В.

Запрошені: приватний підприємець с. Літки – Дорош С.В.

Порядок денний:

 1. Про готовність об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 років;
 2. Про проведення Дня села;
 3. Про розгляд розпорядчих документів Броварської районної державної адміністрації, листів та заяв громадян:
 • Про розгляд розпорядження голови  Броварської районної державної адміністрації № 860 від 18.09.2017р. «Про проведення в Броварському районі  осіннього місячника благоустрою  населених пунктів».
 • Про розгляд листа Головного управління ДСНС України у Київській області № 16/474 від 21.09.2017 року «Про посилення протипожежного захисту природних екосистем».
 • Про  затвердження плану заходів щодо попередження захворювань, спільних для людей і тварин, захворювань на іксодові кліщові бореліози (хворобу Лайма) серед населення с. Літки Броварського району на 2017 – 2020 роки.
 • Про  затвердження плану заходів Літківської сільської ради щодо захисту населення від інфекційних хвороб на 2017-2018 роки.
 • Про розгляд клопотання адміністрації Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П.Стельмаха про затвердження списку учнів 5-11 класів на безкоштовне харчування за рахунок районного бюджету.
 • Про розгляд клопотання адміністрації ДНЗ «Сонячний» про виділення коштів на реконструкцію огорожі у 2018 році;
 • Про розгляд заяв щодо надання в оренду приміщення комунальної власності для проживання на території Літківської медичної амбулаторії.
 • Про присвоєння поштових адрес.
 • Про надання дозволу на розміщення реклами.
 • Про  зменшення батьківської  плати  за харчування дітей   в дошкільному навчальному закладі «Сонячний».

Сільський голова представив присутнім місцевого підприємця Дороша С.В.

1.СЛУХАЛИ:      Про готовність об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років.

ДОПОВІДАЮТЬ:

АНДРІЯШ І.Г. – сільський голова, який коротко доповів  про готовність об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років. Сказав, що найкраща ситуація з підготовкою в Літківській ЗОШ: акт готовності підписано, повірку зроблено, об’єкт готовий до опалювального сезону. Найскладніша  ситуація з будинком культури.

Омельчук С.О.-    завідуюча ДНЗ «Сонячний», яка доповіла, що  опалювальна система промита, коректор провірений, лічильник провірено, проблема з технічною документацією, яка не відповідає нормам, тому необхідно зробити нову документацію, чи знайти інші шляхи для вирішення даної проблеми.

 КОЖУШКО В.Б.- директор будинку культури, яка доповіла, що  підготовкою до опалювального сезону займається районний відділ культури. Як завжди виникла проблема перед початком опалювального сезону – застарілий план, якому не відповідає встановлений новий вузол обліку, кошти на вирішення даної проблеми не було виділено. Попросила допомоги у вирішенні даної проблеми.

ПОДЗІЗЄЙ Т.С. – член виконкому, яка сказала, що потрібно всіма силами допомогти підключити будинок культури до опалення.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 83.

                               (додається).

                                            2. СЛУХАЛИ:        Про проведення Дня села.

ДОПОВІДАЄ:

КОЖУШКО В.Б.–  директор будинку культури, яка запропонувала святкування дня села провести 14 жовтня 2017 року о 15:00 годині. Запропонувала провести козацькі розваги, доручити школі організувати  дві команди. Як завжди на День села частували гостей чимсь смачненьким – наприклад, куліш чи борщ. Запропонувала організувати конкурс вареників, залучивши до участі місцеві бази відпочинку. Наголосила про готовність колективу будинку культури в цьому році провести святкову безпрограшну лотерею. Також пропоную згадати всіх діток, які народились за рік; пари, які одружились за рік; пари, які в цьому році святкують срібне та золоте весілля. Потрібно організувати для нагородження якісь подарунки та подяки. Можливо звернутись до підприємців за допомогою. Також будуть проходити виставки робіт талановитих жителів с. Літки, якщо школа та дитячий садочок проводитимуть конкурси «Дари осені» , то можна буде виставити ці роботи і на святі. І на кінець свята – святкова дискотека.

ВИСТУПИЛИ:

ЦИСАРСЬКИЙ Р.А. – член виконкому, який запропонував, вже як традиція,  зварити куліш, тобто працівники ресторану «Кантрі» приготують 30 літрів  кулішу. А також повідомив, що готовий виділити безкоштовно 10 білетів по 2 піци на святкову лотерею.

ДОРОШ С.В. –     приватний підприємець с. Літки, який розповів, що вже три роки підряд займався організацією Дня села в с. Пухівка і щоразу свої корективи вносили погодні умови. Потрібно враховувати при організації даного свята наперед прогноз погоди. Запропонував на свято організувати для найменшого населення с. Літки сюрприз, а саме – запросити аніматорів – величезних героїв з мультфільмів. Але якщо їх запрошувати, то потрібно передбачити приміщення, у разі дощу. Також запропонував замість подарунків нагороджуваним особам просто подарувати грамоти, подяки в гарних рамочках. Пообіцяв забезпечити святкову лотерею головним призом -  велосипедом.

ШУМНИЙ О.І. – член виконкому, який запропонував, у разі дощу, накрити територію дійств тентом. А також повідомив, що подбає про виділення різного інвентарю для святкової лотереї.

ДОПОВІДАЄ:

КОЖУШКО В.Б.–  директор будинку культури, яка наголосила на необхідності запросити на свято учасників АТО і їх родини в письмовій формі. Також організувати покладання квітів до пам’ятників с. Літки. Для покладання запросити почесних громадян села та учасників АТО.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 84.

                               (додається).

3.СЛУХАЛИ:           Про розгляд розпорядчих документів Броварської районної державної адміністрації, листів та заяв громадян.

СЛУХАЛИ:           Про розгляд розпорядження голови  Броварської районної державної адміністрації   № 860 від  18.09.2017р. «Про проведення в Броварському районі  осіннього місячника благоустрою  населених пунктів».

                                           ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–   сільський голова, який ознайомив усіх присутніх з  розпорядженням голови  Броварської районної державної адміністрації   № 860 від  18.09.2017р. «Про проведення в Броварському районі  осіннього місячника благоустрою  населених пунктів». Запропонував забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на  поліпшення стану довкілля,  а саме: озеленення, благоустрою  населеного пункту, очищення водних джерел; привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, кладовища, парк, інші об’єкти масового перебування та відпочинку населення; впорядкування, збереження місць поховань, братських могил, територій обеліску, пам'ятників; залучити до участі у зазначених заходах громадськість, учнівську молодь.Виконкому сільської ради забезпечити інформування  районного штабу з питань організації  проведення місячника  благоустрою про здійснені заходи 18 вересня 2017 року та 18 жовтня 2017 року.

ВИСТУПИЛА:

ТИСЯЧНА Ю.В. – секретар виконкому сільської ради, яка запропонувала розроблені заходи з проведення осіннього місячника благоустрою на території с. Літки затвердити.

 ВИРІШИЛИ:      Прийняти рішення виконкому сільської ради № 85

                               (додається).

СЛУХАЛИ:           Про розгляд листа Головного управління ДСНС України у Київській області № 16/474 від 21.09.2017 року «Про посилення протипожежного захисту природних екосистем».

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–   сільський голова, який повідомив, що до сільської ради надійшов лист Головного управління ДСНС України у Київській області № 16/474 від 21.09.2017 року «Про посилення протипожежного захисту природних екосистем». Повідомив, що план заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в природних екосистемах с. Літки Броварського району на 2017 рік був розроблений, основними завданнями даного плану є: активізація роз’яснювальної роботи серед населення з питань профілактики пожеж; посилення протипожежного захисту лісів, сільгоспугідь, урожаю зернових та технічних культур; координація дій виконавчого комітету сільської ради щодо попередження пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей, у лісах і сільськогосподарських угіддях; усунення причин, що сприяють виникненню пожеж та створення умов для оперативного гасіння пожеж і мінімізації збитків від них; забезпечення державного контролю за здійсненням заходів щодо захисту об’єктів з масовим перебуванням людей, лісів, сільгоспугідь та зібраного урожаю від пожеж.

ВИСТУПИЛА:

ТИСЯЧНА Ю.В. – секретар виконкому сільської ради з метою запобігання виникненню пожеж в екосистемах та оперативного реагування на них запропонувала прийняти відповідне рішення.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 86

                              (додається).

СЛУХАЛИ:    Про  затвердження плану заходів щодо попередження захворювань, спільних для людей і тварин, захворювань на іксодові кліщові бореліози (хворобу Лайма) серед населення с. Літки Броварського району на 2017 – 2020 роки.

                                           ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–   сільський голова, який повідомив, що на виконання протокольного рішення державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Броварській районній державній адміністрації № 6  від 14 вересня 2017 року, враховуючи комплексний план заходів щодо попередження захворювань, спільних для людей і тварин, захворювань на іксодові кліщові бореліози (хворобу Лайма) серед населення Броварського району 2016 – 2020 роки, з метою попередження та профілактики африканської чуми свиней, попередження захворювань, спільних для людей і тварин, захворювань на іксодові кліщові бореліози (хворобу Лайма) серед населення с. Літки Броварського району, сільською радою був розроблений свій комплексний план, головними завданнями якого є: постійне забезпечення виконання заходів щодо попередження та профілактики африканської  чуми; облік свинопоголів’я в с. Літки,  придбання дезустановок, засобів дезінфекції, в разі виникнення АЧС; контроль за переміщенням живих тварин та продукції з них на території с. Літки та вжиття заходів щодо припинення діяльності стихійних ринків та інших несанкціонованих місць торгівлі живими тваринами та продукцією тваринного походження.

ВИСТУПИЛА:

ТИСЯЧНА Ю.В. – секретар виконкому сільської ради, запропонувала затвердити розроблений план заходів щодо попередження захворювань, спільних для людей і тварин, захворювань на іксодові кліщові бореліози (хворобу Лайма) серед населення с. Літки Броварського району на  2017 – 2020 роки.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 87

                              (додається).

СЛУХАЛИ:           Про  затвердження плану заходів Літківської сільської ради щодо захисту населення від інфекційних хвороб на 2017-2018 роки.

                                            ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–   сільський голова, який повідомив, що на основі комплексного плану заходів Броварської районної державної адміністрації Київської області щодо захисту населення від інфекційних хвороб на 2013-2018 роки, затвердженого рішенням комісії з питань ТЕБ та НС Броварської РДА, був розроблений комплексний план заходів заходів Літківської сільської ради щодо захисту населення від інфекційних хвороб на 2017-2018 роки. Запропонував його затвердити.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 88

                              (додається).

СЛУХАЛИ:        Про розгляд заяви громадянина Рябикіна Миколи Степановича щодо взяття його на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

                                            ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–   сільський голова, який сказав, що до виконавчого комітету сільської ради звернувся гр. Рябикін Микола Степанович – учасник бойових дій в зоні АТО, інвалід війни, переселенець з окупованої АР Крим з заявою щодо взяття його на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Повідомив, що спершу дана заява була передана на розгляд до Броварської РДА, оскільки облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов в сільській раді не ведеться через відсутність вільного житлового фонду і неможливість забезпечити таких громадян житлом. Але нам було роз’яснено, що виконавчий комітет сільської ради  може поставити даного громадянина на облік, а вже далі забезпечувати житлом буде управління соціального захисту населення Броварського району.

ВИСТУПИЛА:

ТИСЯЧНА Ю.В. – секретар виконкому сільської ради, яка запропонувала взяти на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов гр. Рябикіна М.С.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 89

                              (додається).

СЛУХАЛИ:           Про розгляд клопотання адміністрації Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П.Стельмаха про затвердження списку учнів 5-11 класів на безкоштовне харчування за рахунок районного бюджету.

                                            ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–   сільський голова, який сказав, що до виконавчого комітету сільської ради надійшло клопотання Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П. Стельмаха щодо затвердження списку учнів 5-11 класів на безкоштовне харчування за рахунок районного бюджету, враховуючи умови проживання дітей в малозабезпечених, багатодітних та неповних сім’ях.

                                           ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 90

                                          (додається).

СЛУХАЛИ:           Про розгляд клопотання адміністрації ДНЗ «Сонячний» про виділення коштів на реконструкцію огорожі у 2018 році.

                                           ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–   сільський голова, який сказав, що до виконавчого комітету сільської ради надійшло клопотання адміністрації ДНЗ «Сонячний» про виділення коштів на реконструкцію огорожі у 2018 році, яка знаходиться в аварійному стані та загрожує життю і здоров’ю дітей.

ВИСТУПИЛИ:

ОМЕЛЬЧУК С.О. – член виконкому, завідуюча ДНЗ «Сонячний», яка підтвердила, що стан огорожі на сьогодні знаходиться дуже в незадовільному стані. Огорожа бетонна і з часом втратила свою міцність – почала валитися.

ПОДЗІЗЄЙ Т.С. – член виконкому, запропонувала запланувати видатки на реконструкцію огорожі при планування бюджету на 2018 рік.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 91

                                           (додається).

СЛУХАЛИ:           Про розгляд заяв щодо надання в оренду приміщення комунальної власності для проживання на території Літківської медичної амбулаторії.

                                            ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–   сільський голова, який сказав, що до виконавчого комітету сільської ради надійшли дві заяви від молодих спеціалістів Літківської ЗОШ гр. Дозорець Ольги Володимирівни та гр. Мотишена Віталія Анатолійовича щодо надання їм в оренду приміщення, що розташоване за адресою: пров. Мельника, 7, с. Літки. Як відомо – це приміщення аптеки, де проживають працівники Літківської медичної амбулаторії та Літківської ЗОШ. На даний час, вільні кімнати для надання в оренду там відсутні, окрім кімнати медсестри, яка перебуває у декретній відпустці. Запропонував направити житлову комісію для обстеження даного приміщення, а, на сьогодні, відмовити даним громадянам через відсутність вільних кімнат.

ВИСТУПИЛИ:

ЦИСАРСЬКИЙ Р.А. – член виконкому, який підтримав пропозицію сільського голови.

ТИСЯЧНА Ю.В. – секретар виконкому, яка сказала, що було б не погано зв’язатися з медичним працівником, яка зараз перебуває в декретній відпустці та займає кімнату в приміщенні аптеки та з’ясувати з нею її подальші плани – чи повернеться вона після відпустки на своє робоче місце. Зауважила, що без її відома не правильно вирішувати питання з кімнатою - надавати її комусь іншому для проживання.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 92 - 93

                                           (додаються).

СЛУХАЛИ:         Про присвоєння адреси.

                                            ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–   сільський голова, який сказав, що до виконавчого комітету сільської ради надійшла заява гр. Нетреби Дмитра Анатолійовича про  присвоєння поштової адреси, належній йому земельній ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер: 3221284801:01:044:0036, в с. Літки по вул. Коцюбинського, 43.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 94

                                           (додається).

СЛУХАЛИ:          Про присвоєння адреси.

ДОПОВІДАЄ:       сільський голова, який сказав, що до виконавчого комітету сільської ради надійшла заява гр. Бородіної Ірини Іванівни про  присвоєння поштової адреси, належній їй земельній ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер: 3221284801:01:081:0020, в с. Літки по вул. Шевченка.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 95

                                             (додається).

СЛУХАЛИ:         Про надання дозволу на розміщення реклами.

                                            ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–   сільський голова, який сказав, що до сільської ради надійшла заява гр. Козлової Ірини Володимирівни щодо надання їй дозволу на встановлення рекламних щитів в кількості 3 одиниці  по вул. Шевченка. Рекламні щити про кафе по пров. Дачному, 3.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 96

                                             (додається).

СЛУХАЛИ:           Про  зменшення батьківської  плати  за харчування дітей   в дошкільному навчальному закладі «Сонячний».

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–   сільський голова, який сказав, що до виконкому сільської ради надійшли заяви гр. Петренка Віталія Володимировича, гр. Юхименка Олександра Григоровича, гр. Костенко Анжели Ігорівни про зменшення  батьківської  плати за харчування в  дошкільному навчальному закладі «Сонячний»  їхніх дітей, в зв’язку з тим, що батьки дітей є учасниками бойових дій або сім’ї мають статус багатодітної.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 97-99

                                           (додаються).

СЛУХАЛИ:           Про затвердження  актів  на списання по дошкільному навчальному закладі „Сонячний”.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.–    сільський голова, який сказав, що комісією при дошкільному навчальному закладі „Сонячний” були складені акти про те, що протягом багатьох років користування інвентарем було виявлено, що для подальшого користування він став не придатним. Отже, потрібно розглянути 4 акти від 02.10.2017 року  складені комісією при дошкільному навчальному закладі „Сонячний”: на списання  холодильників  (1 акт).; на списання  твердого інвентарю (2 акти), на списання м’якого  інвентарю (1 акт).

ВИСТУПИЛИ:

ПОДЗІЗЄЙ Т.С. –    член виконкому, яка сказала, що нещодавно в дошкільному навчальному закладі було проведено інвентаризацію майна та було виявлено, що деякий інвентар, в зв’язку з використанням його на протязі багатьох років, став непридатним для використання, а також може нести небезпеку для здоров’я дітей. Запропонувала затвердити три акти, окрім акта на списання  холодильників загальною сумою 1510 грн. Оскільки холодильники цінний інвентар, то потрібно розібратися детальніше, як правильно та згідно законодавства вирішити це питання.

ВИРІШИЛИ:            Прийняти рішення виконкому сільської ради № 100-102 (додаються).

Сільський голова                                                            І.Г. Андріяш

Секретар виконкому                                                      Ю.В. Тисячна

 

 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *