Протокол засідання виконкому від 29.03.2017 року

ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Броварського району

Київської області

 

 

ПРОТОКОЛ № 3

засідання виконавчого комітету Літківської

сільської ради

 

 

Від 29 березня 2017 року

                                                                                                    На 23 аркушах

                                                          

                                                                ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

ПРОТОКОЛ

засідання  виконавчого  комітету

 

Від  « 29 »    березня   2017 р.                                                                                                                              № 3

с. Літки

Кількісний склад виконавчого  комітету                                       -  13 чол.

Присутні:

Сільський голова                                                                - Андріяш І.Г.;

Секретар виконкому                                                           -Тисячна Ю.В.;

Члени виконкому:                                                              - Шумний О.І.;

    - Цисарський Р.А.;

    - Самойленко-Граждан Г.В.

    - Симиненко В.І.;

    - Подзізєй Т.С.;

    - Вороний Р.В.;

    - Омельчук С.О.;

    - Кожушко В.Б.;

 

                            

Відсутні члени виконкому: Панчук В.М., Киченок Т.Л., Карпенко І.В.;

Порядок денний:

 1. Про проведення двомісячника благоустрою, санітарної очистки та озеленення території с. Літки Броварського району Київської області;
 2. Про попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них в Броварському районі  у 2017 році.
 3. Про заходи оповіщення та розшуку призовників, які ухиляються від виконання військового обов’язку;
 4. Про розгляд листів та заяв громадян:
 • про розгляд колективної заяви прихожан Літківської Православної Української Свято-Покровської церкви щодо допомоги у вирішенні питання під’їзду до церкви;
 • про розгляд заяви гр. Романенко Юлії Василівни щодо надання дозволу на створення пожежної водойми на приватній земельній ділянці;
 • про розгляд заяви гр. Краєвської Жанни Вікторівни щодо надання дозволу на зайняття ремонтом взуття на території с. Літки;
 • про розгляд заяви гр. Андріяш Юрія Григоровича щодо можливості розміщення малої архітектурної форми для роздрібної торгівлі на території зупинки «Школа».
 • про розгляд заяви гр. Матвієнко С.О. щодо  надання дозволу на будівництво каналізації (септика) в с. Літки по пров. Базарному;
 • про розгляд заяви приватного підприємця Кожушка Євгенія Васильовича щодо передачі нежитлового приміщення   в  оренду;
 • про звільнення від оплати за харчування дітей, які проживають в багатодітних та неповних сім’ях;
 • про розгляд клопотання Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П. Стельмаха щодо допомоги в встановленні двох вуличних ліхтарів на території школи.

 

1.СЛУХАЛИ:        Про проведення двомісячника благоустрою, санітарної очистки та озеленення території с. Літки Броварського району Київської області;

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. – сільський голова, який доповів, що на виконання розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації  № 240  від 13.03.2017 р. "Про проведення у Броварському районі двомісячника благоустрою населених пунктів" необхідно провести двомісячник благоустрою, озеленення, поліпшення санітарного стану населеного пункту  з 13 березня по 13 травня 2017 року. Як і кожного року виконавчим комітетом сільської  ради були розроблені заходи по  проведенню  двомісячника  благоустрою та  санітарної  очистки  по  Літківській сільській раді  в  березні-травні  2017 року, які у кожного перед Вами. Запропонував переглянути їх та, якщо виникли якісь пропозиції, зауваження, то висловити їх. Повідомив, що вже певні роботи проводились – було прибрано території чотирьох кладовищ с. Літки, але потрібно буде ще раз підготувати дані об’єкти благоустрою ближче до Великодня.

ВИСТУПИЛИ:

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН Г.В.  –   член виконкому, яка сказала, що кожного року залучені до двомісячника благоустрою всі працівники соціально-культурних закладів,  учнівська молодь, працівники сільської ради, члени виконкому та депутати, але завжди ігнорують ці дії приватні підприємці. Потрібно якось і їх долучати до заходів з благоустрою.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 17

                                (додається).

2.СЛУХАЛИ:       Про попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них в Броварському районі  у 2017 році.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. – сільський голова, який доповів, що до виконавчого комітету сільської ради надійшло доручення голови Броварської районної державної адміністрації Київської області № 10-1 від 28.02.2017 року щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них в Броварському районі  у 2017 році та лист Броварського РУ  ГУ ДСНС України у Київській області № 13/215 від 22.03.2017 року «Про готовність сільських пожежних команд до пожежнонебезпечного весняно-літнього періоду», тому з метою попередження виникнення пожеж та загибелі людей  на території с. Літки, запобігання загибелі та травмування людей під час пожеж в житловому секторі та на об’єктах підприємств, установ та організацій, приведення протипожежного захисту житлових приміщень та об’єктів підприємств, установ та організацій с. Літки потрібно прийняти відповідне рішення. Запропонував якнайширше висвітлювати матеріали щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них, а також проведення пожежно-профілактичних відпрацювань с. Літки; зобов’язати  старшого водія пожежної охорони села Літки тримати пожежний автомобіль в стані бойової готовності, слідкувати за запасом паливно-мастильних матеріалів, забезпечити цілодобове чергування членів місцевої пожежної команди. Доручити завідувачу ДНЗ "Сонячний"  Омельчук С.О. та директору Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П. Стельмаха  Самойленко-Граждан Г.В. провести роз’яснювальну роботу з питань пожежної безпеки та практичні відпрацювання планів евакуації людей на випадок виникнення пожежі; серед дошкільнят провести виховну роботу, спрямовану на запобігання виникнення пожеж від дитячих пустощів з вогнем.

ВИСТУПИЛИ:

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН Г.В.  –   член виконкому, яка сказала, що дане питання стосується цивільного захисту і завжди є актуальним, в школі завжди проводяться уроки з питань пожежної безпеки та практичні відпрацювання планів евакуації.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 18

                              (додається).

3.СЛУХАЛИ:       Про заходи оповіщення та розшуку призовників, які ухиляються від виконання військового обов’язку;

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який сказав, що до виконавчого комітету сільської ради надійшов протокол засідання розширеної оперативної наради у голови  Броварської районної державної адміністрації Київської області № 4 від 06.03.2017 року щодо результатів оповіщення та розшуку призовників, які ухиляються від виконання військового обов’язку. Повідомив, що особисто був на даній нараді і було дуже неприємно слухати про обстановку з даного питання по нашій сільській раді. Молодь не хоче іти служити. До нас приїздив заступник військового комісара і разом з нашим начальником військового столу Туней Т.М. їздили по селу і розшукували призовників, які ухиляються від виконання військового обов’язку, та вловити їх дуже тяжко.

ВИСТУПИЛИ:

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН Г.В.  –   член виконкому, яка запропонувала викликати призовників, які ухиляються від виконання військового обов’язку, на засідання адміністративної комісії та штрафувати їх.

КОЖУШКО В.Б. – член виконкому, яка зауважила, що якщо їм не страшний заступник військового комісара, то що може їм зробити адміністративна комісія.

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який висловив прохання щодо попередження  призовників, у випадку зустрічі з ними, про необхідність виконання військового обов’язку.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради №19

                                (додається).

4.СЛУХАЛИ:      Про розгляд листів та заяв громадян.

СЛУХАЛИ:   Про розгляд колективної заяви прихожан Літківської Православної Української Свято-Покровської церкви щодо допомоги у вирішенні питання під’їзду до церкви.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який сказав, що до виконавчого комітету сільської ради звернулися з заявою прихожани Літківської Православної Української Свято-Покровської церкви щодо допомоги у вирішенні питання під’їзду до церкви. Повідомив, що дійсно знає цю ситуацію з під’їздом до церкви і вона складна, оскільки в святкові дні відвідувачів церкви досить багато, а автомобілям не можливо під’їхати. Така проблема виникла через самозахват сусідніми дворами землі. потрібно викликати геодезиста і вирішить дану проблему.

ВИСТУПИЛИ:

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН Г.В.  –   член виконкому, яка запитала причину звернення з цього приводу саме зараз, а не  раніше. Запропонувала прихожанам самостійно звернутись до власників суміжних ділянок та вирішити з ними дану проблему.

ЦИСАРСЬКИЙ Р.А. - член виконкому, який запропонував делегувати сільського голову та членів земельної комісії для з’ясування всіх обставин на місці.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 20

                              (додається).

СЛУХАЛИ:           Про розгляд заяви гр. Романенко Юлії Василівни про надання  дозволу на облаштування пожежної  водойми.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який сказав, що до виконавчого комітету сільської ради надійшла заява гр. Романенко Юлії Василівни про надання  дозволу на облаштування пожежної  водойми на приватній  земельній  ділянці в с. Літки Броварського району Київської області. Причиною створення зазначеної водойми було вказано ризик виникнення самовільного загорання торфу на даній ділянці. 

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 21

                              (додається).

СЛУХАЛИ:            Про розгляд заяви громадянки Краєвської Жанни Вікторівни про надання їй дозволу на зайняття ремонтом взуття на території с. Літки.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який сказав, що до виконавчого комітету сільської ради надійшла заява громадянки Краєвської Жанни Вікторівни про надання їй дозволу на зайняття ремонтом взуття на території с. Літки, а саме, в приміщенні, що знаходиться на території Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П. Стельмаха.

ВИСТУПИЛИ:

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН Г.В.  –   член виконкому, яка сказала, що гр.  Краєвська Ж.В. в тому приміщенні зробила дуже гарний ремонт. Запропонувала надати дозвіл, оскільки дане ремесло в селі потрібне.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 22

                              (додається).

СЛУХАЛИ:           Про розгляд заяви  громадянина Андріяш Юрія Григоровича щодо надання дозволу на отримання паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який сказав, що до виконавчого комітету сільської ради надійшла заява громадянина Андріяш Юрія Григоровича щодо надання дозволу на отримання паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності. Повідомив, що даний підприємець хоче привести в порядок зупинку «Школа», частину зупинки облаштувати під заклад торгівлі, а іншу частину облагородити, щоб населення в комфортних умовах чекали на автобус.

ВИСТУПИЛИ:

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН Г.В.  –   член виконкому, яка запитала щодо розмірів майбутньої зупинки і чи будуть проводитись будівельні роботи? А також чи звільниться школа від прибирання та покраски даної зупинки.

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який сказав, що займатись благоустроєм даної зупинки буде підприємець.

СИМИНЕНКО В.І. – член виконкому запропонував закріпити за даним підприємцем ще навколишню територію для підтримки порядку.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 23

                              (додається).

СЛУХАЛИ:          Про розгляд заяви  громадянки Матвієнко С.О. щодо надання дозволу на будівництво каналізації (септика) в с. Літки по пров. Базарному, 5.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який сказав, що до виконавчого комітету сільської ради надійшла заява гр. Матвієнко С.О. щодо надання дозволу на будівництво каналізації (септика) в с. Літки по пров. Базарному, 5, біля її приватного домоволодіння.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 24

                              (додається).

СЛУХАЛИ:          Про розгляд заяви  приватного підприємця Кожушко  Євгенія Васильовича про  передачу в оренду нежитлового приміщення.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який сказав, що до виконавчого комітету сільської ради звернувся приватний підприємець Кожушко Євгеній Васильович з заявою про передачу йому в оренду приміщення під комп’ютерний клуб  в будівлі  будинку культури  с. Літки.  

ВИСТУПИЛИ:

КОЖУШКО В.Б. – член виконкому, яка сказала, що дане приміщення було  орендоване Кожушко Ганною Василівною, але виникла таке потреба в укладенні договору оренди на ім’я приватного підприємця Кожушко  Євгенія Васильовича.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 25

                              (додається).

СЛУХАЛИ:           Про допомогу в встановленні вуличних ліхтарів на території Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П. Стельмаха.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який сказав, що до виконавчого комітету сільської ради надійшло клопотання Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П. Стельмаха щодо допомоги в встановленні двох вуличних ліхтарів біля  котельні і майстерні Літківської ЗОШ.

ВИСТУПИЛИ:

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН Г.В.  –   член виконкому, яка сказала, що  сторожі школи постійно скаржаться на відсутність освітлення на території школи, біля  будівель котельні і майстерні дуже темно, часто на територію заходять сторонні особи.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 26

                              (додається).

СЛУХАЛИ:       Про звільнення від оплати за харчування дітей, які проживають в багатодітних та неповних сім’ях.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який сказав, що до виконавчого комітету сільської ради надійшло клопотання Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П. Стельмаха щодо затвердження списку учнів 5-11 класів на безкоштовне харчування за рахунок районного бюджету, враховуючи умови проживання дітей в малозабезпечених, багатодітних та неповних сім’ях.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 27

                              (додається).

СЛУХАЛИ:         Про розгляд листа служби у справах дітей та сім’ї Броварської РДА щодо допомоги родині Лозенко Л.М.

 

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який сказав, що служби у справах дітей та сім’ї Броварської РДА звернулися до сільської ради з листом щодо допомоги родині Лозенко Л.М. у створенні належних умов для безпечного проживання дітей, допомоги в оформленні спадщини та реєстрації дітей.  Повідомив, що  родина Лозенко Л.М. неодноразово зверталися до сільської ради з різними проханнями і ми завжди йшли їм на зустріч, допомагали чим могли. Але, на жаль, в даний момент в сільській раді відсутні кошти, для виділення даній родині на оформлення спадщини.

ВИСТУПИЛИ:

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН Г.В.  –   член виконкому, яка сказала, що дітки з даної родини вже давно знаходиться під наглядом Літківської ЗОШ. Школа завжди їм іде на допомогу: допомагали їм коштами, передавали одяг. Запропонувала звернутись з офіційним листом до Броварської РДА за допомогою.

Рішення з даного питання не приймалось.

Сільський голова                                                                                                                   І.Г. Андріяш

Копія протоколу надіслана:

Броварській районній державній адміністрації                                                                    14.04.2017 р.

Секретар виконкому                                                                                                             Ю.В. Тисячна

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *