Протокол засідання виконкому від 29.11.2017 року

ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Броварського району

Київської області

 

ПРОТОКОЛ № 11

засідання виконавчого комітету Літківської

сільської ради

 

Від 29 листопада 2017 року

                                                                                                     На  аркушах 

 

   ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

ПРОТОКОЛ

засідання  виконавчого  комітету

Від  «  29 »    листопада   2017 р.                                                                              №  11

с. Літки

Кількісний склад виконавчого  комітету                                       -  13 чол.

Присутні:

В.о. сільського голови                                                      - Тисячна Ю.В.

Члени виконкому:                                                             - Подзізєй Т.С.

                                                                                            - Омельчук С.О.    

                                                                                            - Цисарський Р.А. 

                                                                                            - Самойленко-Граждан Г.В.

                                                                                            - Кожушко В.Б.

                                                                                            - Карпенко І.В.

                                                                                           - Шумний О.І

                                                                                           - Вороний Р.В.

                                                                                           - Симиненко В.І.

                                                                                           - Чайковська-Додонова Л.В.                              

Відсутні члени виконкому: Киченок Т.Л.

Гості: Дячук Олена Олександрівна – мешканка відомчого житла за адресою: с. Літки, пров. Мельника.

Для ведення протоколу засідання виконкому було обрано Подзізєй Тетяну Сергіївну.

Порядок денний:

1.Про оформлення права комунальної власності майнового комплексу за місцезнаходженням: вул. Музиченка, 2, с. Літки, Броварський район, Київська область та пл. Перемоги, 1, с. Літки, Броварський район, Київська область.

2.Про розгляд доручень голови Броварської РДА, листів та заяв громадян:

-розгляд протокольного рішення № 15 засідання комісії ТЕБ та НС Броварської РДА від 27.10.2017 року;

-розгляд клопотання Літківської ЗОШ I-III ст.. ім.. М.П. Стельмаха щодо надання відомчого житла за адресою: с. Літки, пров. Мельника, сім’ї вчителів Дозорець О.В. та Мотишена В.А.;

-розгляд клопотання Літківської ЗОШ I-III ст.. ім.. М.П. Стельмаха щодо сприяння у відновленні гасіїв швидкості руху дорожнього транспорту по вулиці Шевченка поблизу школи;

-розгляд заяви гр. Руденко Василя Олексійовича про  присвоєння поштової адреси, належній йому земельній ділянці;

-затвердження  акту  на списання по Літківській сільській бібліотеці;

  1. СЛУХАЛИ:           Про оформлення права комунальної власності майнового комплексу за місцезнаходженням: вул. Музиченка, 2, с. Літки, Броварський район, Київська область та пл.Перемоги, 1, с. Літки Броварський район, Київська область.

                                           ДОПОВІДАЄ:

ТИСЯЧНА Ю.В. –     в.о. сільського голови, яка повідомила, що була розроблена технічна документація на майновий комплекс дошкільного навчального закладу «Сонячний» за місцезнаходженням: вул. Музиченка, 2, с. Літки, Броварський район, Київська область  та культову будівлю  Української православної церкви Київського патріархату за місцезнаходженням: пл. Перемоги, 1, с. Літки, Броварський район, Київська область.  Запропонувала оформити право комунальної власності  на  ДНЗ «Сонячний», площею 1304,9  кв.м. та культову будівлю, площею 169,0 кв.м. і доручити сільському голові Андріяшу І.Г. зареєструвати право власності на вище вказані майнові комплекси в Реєстраційній службі.

ВИРІШИЛИ:            Прийняти рішення виконкому сільської ради № 114 (додається).

2. СЛУХАЛИ:           Про розгляд доручень голови Броварської РДА, листів та заяв громадян.

СЛУХАЛИ:              Розгляд протокольного рішення № 15 засідання комісії ТЕБ та НС Броварської РДА від 27.10.2017 року.

ДОПОВІДАЄ:

ТИСЯЧНА Ю.В. –     в.о. сільського голови, яка сказала, що на виконання протокольного рішення № 15 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.10.2017 року  потрібно прийняти до виконання заходи  щодо підготовки до осінньо-зимового періоду та сталого функціонування систем життєзабезпечення Броварського району та попередження виникнення надзвичайних ситуацій в складних погодних умовах зимового періоду 2017-2018 роки. Запропонувала у період погіршення погодних умов та випадання опадів надавати звіт про кількість залученої техніки та обсяги розчищених доріг до відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

ВИРІШИЛИ:            Прийняти рішення виконкому сільської ради № 115 (додається).

СЛУХАЛИ:          Розгляд клопотання Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П. Стельмаха щодо надання відомчого житла за адресою: с. Літки, пров. Мельника, сім’ї вчителів Дозорець О.В. та Мотишена В.А.

ДОПОВІДАЄ:

ТИСЯЧНА Ю.В. –     в.о. сільського голови, яка повідомила, що до приміщення за адресою: с. Літки, пров. Мельника була направлена комісія з житлових питань при виконавчому комітеті Літківської сільської ради, яка провела обстеження даного приміщення з метою виявлення вільної кімнати. Члени комісії прийшли до висновку, що можливості заселення сім’ї вчителів Дозорець О.В. та Мотишена В.А. в даному приміщенні немає, оскільки на сьогодні тимчасово вільна кімната була надана спеціалісту Літківської медичної амбулаторії, яка в даний час перебуває у декретній відпустці (соціально захищена) і в будь-який момент може повернутись на своє робоче місце і в надане їй житло. На даний час кімната зачинена з її особистими речами.

ВИСТУПИЛИ:

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН Г.В. – член виконкому, яка запропонувала надати тимчасово відомче житло сім’ї вчителів Дозорець О.В. та Мотишена В.А. за адресою: с. Літки, пров. Мельника.

ДЯЧУК О.О. –        мешканка приміщення за адресою: с. Літки, пров. Мельника, яка висловила думку, що таке рішення не законне, оскільки людина знаходиться у декретній відпустці. Повідомила, що нею було вкладено особисто кошти на облаштування даної кімнати, там знаходяться її особисті речі. Підтвердила, що комісія оглядала дане житло.

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН Г.В. – член виконкому, наполягала в наданні їй письмової відповіді. Підняла питання про нестачу житла для молодих спеціалістів- вчителів. Вимагала список членів житлової комісії; висловлювала незадоволення, що до житлової комісії не були включені представники школи. Ставила питання про виселення сім’ї з даної кімнати.

СИМИНЕНКО В.І. – член виконкому, який запропонував до житлової комісії включити членів виконкому та вчителів.

ЦИСАРСЬКИЙ Р.А. – член виконкому, запропонував оглянути приміщення стаціонару з метою винайдення кімнати для заселення сім’ї вчителів, направити туди комісію.

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН Г.В. – член виконкому, запропонувала доручити обстежити приміщення стаціонару постійній комісії сільської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

ВИРІШИЛИ:            Прийняти рішення виконкому сільської ради № 116 (додається).

СЛУХАЛИ:                 Про розгляд клопотання Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П. Стельмаха щодо сприяння у відновленні гасіїв швидкості руху дорожнього транспорту по вулиці Шевченка поблизу школи.

ДОПОВІДАЄ:

ТИСЯЧНА Ю.В. –     в.о. сільського голови, яка зачитала клопотання Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П. Стельмаха щодо сприяння у відновленні гасіїв швидкості руху дорожнього транспорту по вулиці Шевченка поблизу школи.

ВИСТУПИЛИ:

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН Г.В. – член виконкому, яка згадала нещодавній  нещасний випадок по вул. Шевченка, навпроти території школи з смертельним випадком та висловила думку про необхідність повернення демонтованих гасіїв швидкості на проїзній частині, для захисту життя та здоров’я дітей. Запитала про особу, яка нестиме відповідальність на випадок травмування дитини?

ЧАЙКОВСЬКА-ДОДОНОВА Л.В.- член виконкому, яка пояснила, що гасії швидкості були облаштовані всупереч необхідним нормам і правилам, без відповідних документів. Помешкання жителів вздовж даної частини автодороги страждали від систематичних пошкоджень.

 СИМИНЕНКО В.І. – член виконкому, який запропонував звернутися з офіційним листом до голови Броварської районної державної адміністрації та до служби автомобільних доріг Київської області для вирішенні даного питання.

ВИРІШИЛИ:            Прийняти рішення виконкому сільської ради № 117 (додається).

СЛУХАЛИ:                 Про розгляд заяви гр. Руденко Василя Олексійовича про  присвоєння поштової адреси належній йому земельній ділянці.

ДОПОВІДАЄ:

ТИСЯЧНА Ю.В. –     в.о. сільського голови, сказала, що до сільської ради  звернувся з заявою гр. Руденко Василь Олексійович щодо присвоєння поштової адреси належній йому земельній ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Літки по вул. Б. Хмельницького, 12.

ВИРІШИЛИ:            Прийняти рішення виконкому сільської ради № 118 (додається).

СЛУХАЛИ:                 Про затвердження  актів  на списання основних засобів по Літківській сільській раді.

ДОПОВІДАЄ:

ПОДЗІЗЄЙ Т.С. –     в.о. головного бухгалтера, яка сказала, що ще в 2014 році було пограбовано сільську бібліотеку, вкрадено техніки на суму 14884, 00 грн. На підставі Постанови слідчого СВ Броварського МВ ГУ МВС України в Київській області про закриття кримінального провадження від 06.10.2014 року комісією при сільській раді було складено акт на списання основних засобів по Літківській сільській раді. Запропонувала затвердити даний акт.

ВИРІШИЛИ:            Прийняти рішення виконкому сільської ради № 119 (додається).

В.о. сільського голови                                                      Ю.В. Тисячна

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *