Протокол засідання виконкому від 31.05.2017 року

ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Броварського району

Київської області

 

 

ПРОТОКОЛ № 5

засідання виконавчого комітету Літківської

сільської ради

 

 

Від 31 травня 2017 року

 На 23 аркушах

 

                                                               ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

ПРОТОКОЛ

засідання  виконавчого  комітету

 

Від  « 31 »    травня   2017 р.                                                                              № 5

с. Літки

Кількісний склад виконавчого  комітету                                       -  13 чол.

Присутні:

Сільський голова                                                                        - Андріяш І.Г.;

Секретар виконкому                                                                   -Тисячна Ю.В.;

Члени виконкому:                                                                       - Карпенко І.В.;

                                                         - Цисарський Р.А.;

                               - Самойленко-Граждан Г.В.

                               - Симиненко В.І.;

                               - Подзізєй Т.С.;

                               - Вороний Р.В.

                               - Омельчук С.О.;

                               - Кожушко В.Б.;           

Відсутні члени виконкому: Панчук В.М., Киченок Т.Л., Шумний О.І.;

Порядок денний:

  1. Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей в 2017 року;
  2. Про відзначення в с. Літки Дня захисту дітей;
  3. Про розгляд доручень голови Броварської РДА, листів, заяв громадян.

1.СЛУХАЛИ:        Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей в  2017 році.

ДОПОВІДАЄ:

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН  Г.В.-     директор Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П. Стельмаха, яка сказала, що літній відпочинок школярів  включає  оздоровлення дітей. По  загальноосвітній школі виданий  наказ по вжиттю заходів  щодо організації   оздоровлення та попередження бездоглядності . В цьому році цим питанням займається  наш педагог Гайдак Т.М. З 29 травня по 16 червня 2017 року  при школі працює  пришкільний табір, в  якому відпочиває 49 учнів. Троє дітей дітей . В цьому році наших дітей дуже порадували. Було виділено путівки на відпочинок в Карпатах, частково за рахунок батьків. 26 путівок виділяє Центр дитячої та учнівської молоді для вихованців різноманітних гуртків. Це вперше за багато років. Також служба у справах дітей та молоді виділяє 5 путівок на оздоровлення. Не залишилась осторонь і Літківська сільська рада, яка виділила 50 тисяч гривень на відпочинок і оздоровлення дітей в 2017 році. За ці кошти будуть оздоровлені 11 учнів  в ТОВ «Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Шаяни» в Закарпатській області. Висловила щиру подяку всім службам, які не байдуже віднеслись до оздоровлення дітей в літній період 2017 року.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 37 (додається).

2.СЛУХАЛИ:       Про відзначення в с. Літки Дня захисту дітей.

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова,  який сказав що до  сільської ради надійшло розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації № 470  від 12.05.2017 р. «Про відзначення в Броварському районі Дня захисту дітей». Запропонував директору будинку культури доповісти про підготовку місцевого заходу.

КОЖУШКО В.Б. – директор будинку культури, яка сказала, що відзначати  День захисту дітей в с. Літки  увійшло в традицію ще з 1998 року. Повідомила, що працівниками будинку культури вже підготовлена концертна та ігрова програма. Запропонувала даний захід провести на площі перед будинком культури, розпочати о 10 годині. Призи виділяє приватний підприємець Кожушко Євген Васильович. Також запропонувала пригостити дітей морозивом, яке можуть виділити  для діточок місцеві приватні підприємці. Порівнюючи з минулим роком, потрібно приблизно 4 коробки. Територія біля будинку культури прибрана, все до проведення дитячого свята готово. Запросила привести діточок з дошкільного навчального закладу та пришкільного табору.

ВИСТУПИЛИ:

ПОДЗІЗЄЙ Т.С. –   член виконкому, яка сказала, що було б не погано закупити водичку та стаканчики для дітей, оскільки на дворі буде спека.

СИМИНЕНКО В.І. – член виконкому, який сказав, що також обов’язково мають бути присутні на святі працівники медичної амбулаторії. 

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 38  (додається).

3.СЛУХАЛИ:       Про розгляд доручень голови Броварської РДА, листів, заяв громадян.

СЛУХАЛИ:       Про розгляд доручення голови Броварської районної державної адміністрації Київської області № 18-1 від 27.04.2017 року «Про підбиття підсумків проходження опалювального сезону 2016/2017 років у Броварському районі».

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –   сільський голова, який сказав, що до сільської ради надійшло доручення голови Броварської районної державної адміністрації  Київської області № 18-1 від 27.04.2017 року «Про підбиття підсумків проходження опалювального сезону 2016/2017 років у Броварському районі», в якому йдеться про проведення організаційної роботи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017/2018 років. Сказав про необхідність розробити та затвердити заходи з підготовки об’єктів соціально-культурного призначення  до роботи в осінньо-зимовий період, що й запропонував зробити.

ВИСТУПИЛИ:

КОЖУШКО В.Б. – член виконкому, яка сказала, що в будинку культури є певна проблема - проект застарів і дані не співпадають з коректором. Потрібно брати технічні умови. Вважається, що наша котельня найкраща в районі, але документація знаходиться в неналежному стані.

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН  Г.В.- член виконкому, яка сказала, що в Літківській ЗОШ все добре з підготовкою до проходження опалювального сезону, оператори котельні пройшли необхідне навчання.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 39  (додається).

СЛУХАЛИ:       Про розгляд доручення голови Броварської  районної державної адміністрації Київської області № 19-1 від 27.04.2017 року «Про розробку містобудівної документації (генеральних планів населених пунктів, детальних планів територій)».

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –   сільський голова, який сказав, що до сільської ради надійшло доручення голови Броварської районної державної адміністрації Київської області № 19-1 від 27.04.2017 року «Про розробку містобудівної  документації (генеральних планів населених пунктів, детальних планів територій)». Повідомив, що робота з даного питання в сільській раді вже ведеться. Запропонував дане доручення прийняти до виконання.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 40 (додається).

СЛУХАЛИ:            Про надання в оренду нежитлового приміщення.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –   сільський голова, який сказав, що до сільської ради звернулась з заявою приватний підприємець Ткаченко Аліна Іванівна щодо надання  в оренду кімнати в приміщенні будинку культури для проведення занять з англійської мови. Даний підприємець займається викладацькою діяльність з англійської мови в багатьох селах Броварського району.

ВИСТУПИЛИ:

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН  Г.В.- член виконкому, яка сказала, що ніколи не чула про такі курси в селах Броварського району, принаймні по школах району не дозволяється відкривати такі заняття.

КОЖУШКО В.Б. – член виконкому, яка сказала, що в будинку культури є вільне приміщення, яке можна надати в оренду для навчання англійської мови. Сказала, що чула дуже багато гарних відгуків про даного викладача з англійської мови.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 41 (додається).

СЛУХАЛИ:        Про розгляд клопотання Літківської ЗОШ I-III ст.ім. М.П. Стельмаха щодо виготовлення свідоцтва про право власності на нерухоме майно Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П. Стельмаха.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –   сільський голова, який сказав, що до сільської ради надійшло клопотання Літківської ЗОШ I-III ст.ім. М.П. Стельмаха щодо виготовлення свідоцтва про право власності на нерухоме майно Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П. Стельмаха. Повідомив, що над даним питання сільська рада вже працює. Спочатку роботу по виготовленню свідоцтва про право власності розпочато з дошкільного навчального закладу, а далі будемо черга школи. Повідомив, що вже виготовлено документацію про право власності на нерухоме майно медичної амбулаторії та аптеки, невелика заминка  вийшла з документацією на стаціонар, але, сподіваємось, скоро все вирішиться.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 42 (додається).

СЛУХАЛИ:            Про  розгляд листа-прохання Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П. Стельмаха щодо сприяння в роботі пришкільного табору з денним перебуванням «Веселка» та надання фінансової допомоги.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –   сільський голова, який сказав, що до сільської ради надійшов лист-прохання Літківської ЗОШ I-III ст. ім. М.П. Стельмаха щодо сприяння в роботі пришкільного табору з денним перебуванням «Веселка» та надання фінансової допомоги в розмірі 1000 грн. для придбання спортивного інвентарю, ігор та призів для дітей. Повідомив, що в сільської ради можливості, на жаль, в даний час немає у виділенні коштів, але запропонував разом обдумати і вирішити дане питання.

ВИСТУПИЛИ:

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН  Г.В.- член виконкому, яка сказала, що якщо немає можливості в сільської ради, то було б добре звернутись до місцевих підприємців за допомогою.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 43 (додається).

СЛУХАЛИ:            Про розгляд заяви гр. Мойсеєнко Оксани Юріївни про надання дозволу працювати перукарем в сільській перукарні

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г. –   сільський голова, який сказав, що до сільської ради надійшла заява гр. Мойсеєнко Оксани Юріївни про надання дозволу працювати перукарем в сільській перукарні. Пояснив, що дана громадянка виявила бажання працювати перукарем в місцевій перукарні. Але проблема в тому, що дане приміщення вже багато років орендує приватний підприємець Балинська Любов, яка вклала свої кошти на облаштування даного приміщення, вирішує всі організаційні питання з даного виду діяльності, вся відповідальність лежить на ній, справно платить за оренду та податки. Висловив свою думку, що гр. Мойсеєнко Оксані Юріївні потрібно було б спершу підійти до Балинської Любові і обговорити дане питання з нею. Ще до всього виявилось до заяви даної громадянки не додано ніяких документів, що б дали нам змогу детальніше розібратись з цим питанням.

ВИСТУПИЛИ:

ЦИСАРСЬКИЙ Р.А. – член виконкому, який сказав, що якщо в даного підприємця є підписаний договір оренди з сільською радою, то надати приміщення іншій особі в оренду ми так просто не можемо і розірвати даний договір без суттєвих підстав ми не можемо.

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН  Г.В.- член виконкому, яка сказала, що дане приміщення розраховано на два працівники, там стоїть два робочих стола. То нехай працює в нашій місцевій перукарні два перукаря. Тоді не буде черг, всі будуть задоволені.

ТИСЯЧНА Ю.В. – секретар виконкому, яка сказала, що ще жодного разу не потрапляла в чергу і не чула жодної скарги в бік  місцевої перукарні.

СИМИНЕНКО В.І. – член виконкому, який сказав, що повинна бути конкуренція. На сьогоднішній день в нашій місцевій перукарні зависокі ціни. І чому повинен працювати лише один перукар, якщо дане приміщення було облаштовано ще сільським головою Пінчук Лідією Аркадіївною на два робочих місця.

ОМЕЛЬЧУК С.О.  – член виконкому, яка сказала, що тоді працювало два перукаря, тому і облаштовано дане приміщення на два робочих місця, але так було не довго, бо, мабуть, не рентабельно, чи не вигідно працювати двом перукарям в селі. Зауважила, що Лідія Аркадіївна зробила ремонт в даному приміщенні, але меблів в даному приміщенні не було.  

КАРПЕНКО І.В. – член виконкому, яка сказала, що є підписаний договір оренди між приватним підприємцем і сільською радою. Щоб надати дозвіл орендувати приміщення іншій особі, потрібно розірвати діючий договір, а без підстав зробити цього ми не можемо. Та й не правильно це, оскільки даний підприємець вклала свої кошти і сили, всі організаційні питання і вся відповідальність покладена на неї. Зауважила, що з даної заяви ми не можемо з’ясувати чи являється  гр. Мойсеєнко Оксана Юріївна приватним підприємцем. Якщо не являється, то в даному випадку вона лише може підійти до Балинської Любові і попроситися до неї на роботу.

САМОЙЛЕНКО-ГРАЖДАН  Г.В.- член виконкому, яка сказала, що конкуренція це велика справа. Потрібно надати можливість і іншим працювати. Повідомила, що багато людей не задоволені роботою нашого перукаря, оскільки не можливо підстригтися, завжди велика черга.

ЦИСАРСЬКИЙ Р.А. – член виконкому, який запропонував, в зв’язку з недостатнім документальним підкріпленням даної заяви, відмовити гр. Мойсеєнко Оксані Юріївні в наданні дозволу працювати перукарем та рекомендувати їй звернутися повторно з аналогічною заявою, але з необхідним пакетом документів.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 44  (додається).

СЛУХАЛИ:    Про затвердження  акту  на списання по дошкільному навчальному закладі „Сонячний”

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.-    сільський голова, який сказав що до виконавчого комітету сільської ради  надійшов акт, складений    комісією   при  дошкільному   навчальному закладі „Сонячний”  на списання  м’якого інвентарю, що використовувався для потреб дошкільного закладу та став непридатним для користування, на загальну суму – 296,60 грн.

ВИСТУПИЛИ:

ПОДЗІЗЄЙ Т.С. – член виконкому, яка запропонувала акт на списання  м’якого інвентарю затвердити. Сказала, що дійсно даний інвентар своє життя віджив. Сільська рада дуже розраховує на гуманітарну допомогу.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 45 (додається).

СЛУХАЛИ:            Про відкриття змішаної групи  ДНЗ "Сонячний "в літній оздоровчий період 2017 року .

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.-    сільський голова, який сказав що до виконавчого комітету сільської ради  надійшло колективне звернення батьків, діти яких відвідують дошкільний навчальний заклад «Сонячний» щодо роботи закладу в літній оздоровчий період. Зазначив, що в минулому році за бажанням батьків в садочку працювала змішана група, коштів вистачило,  всі були дуже задоволені, тому і в цьому році проблем з роботою садочка в літній оздоровчий період бути не повинно. Єдине, що був проведений енергетичний аудит і виготовлена кошторисна документація на проведення ремонтних робіт дошкільного навчального закладу, але вже ці питання ми якось вирішимо.

ВИСТУПИЛИ:

ПОДЗІЗЄЙ Т.С. – член виконкому, яка сказала, що потрібно все добре обміркувати з проведенням робіт з ремонту, уточнити час роботи садочку в літній період. Сказала, що в минулому році дуже хвилювались чи вистачить коштів для роботи садочка в літній період, але всього вистачило, і в цьому році  повинні справитись.

ОМЕЛЬЧУК С.О. – член виконкому, завідувач ДНЗ «Сонячний», яка сказала, що організаційні питання будемо вирішувати в робочому порядку.

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 46 (додається).

СЛУХАЛИ:            Про передачу нежитлового приміщення в оренду.

ДОПОВІДАЄ:

АНДРІЯШ І.Г.-    сільський голова, який сказав, що до виконавчого комітету сільської ради звернувся приватний підприємець Кожушко Євген Васильович щодо передачі в оренду  приміщення  загальною площею  29,4 кв.  м  в будівлі будинку культури с. Літки по вул. Шевченка,65  під комп’ютерний клуб,  тільки вже з 01 червня 2017 року. Запропонував попереднє рішення виконкому щодо передачі в оренду  приміщення  приватному підприємцю Кожушко Євгену Васильовичу вважати не дійсним

ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 47 (додається).

Сільський голова                                                          І.Г. Андріяш

Копія протоколу надіслана:

Броварській районній державній адміністрації          12.06.2017 р.

Секретар виконкому                                                    Ю.В. Тисячна

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *