Протокол засідання виконкому від 27.06.2017 року

ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Броварського району

Київської області

 

ПРОТОКОЛ № 6

засідання виконавчого комітету Літківської

сільської ради

 

 

Від 27 червня 2017 року

                                                                                                     На 24 аркушах

  ЛІТКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Виконавчий комітет

ПРОТОКОЛ

засідання  виконавчого  комітету

 

Від  « 27 »    червня   2017 р.                                                                              № 6

с. Літки

Кількісний склад виконавчого  комітету                                       -  13 чол.

Присутні:

Сільський голова                                                                - Андріяш І.Г.;

Секретар виконкому                                                           -Тисячна Ю.В.;

Члени виконкому:                                                              - Карпенко І.В.;

                            - Цисарський Р.А.

                            - Самойленко-Граждан Г.В.

                            - Симиненко В.І.

                            - Подзізєй Т.С.

                            - Вороний Р.В.

                            - Омельчук С.О.

                            - Кожушко В.Б.;                    

Відсутні члени виконкому: Панчук В.М., Киченок Т.Л., Шумний О.І.;

Порядок денний:

 1. Про святкування Дня Конституції в с. Літки Броварського району Київської області;

 2. Про розгляд розпоряджень, доручень голови Броварської районної державної адміністрації, листів та заяв громадян:

 1. Про розгляд розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації  № 576  від 13.06.2017 року «Про облік дітей дошкільного та шкільного віку  на території Броварського району»;

 2.  Про розгляд розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації № 577 від 13.06.2017 року «Про створення робочої групи для виявлення стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району»;

 3. Про розгляд доручення голови Броварської районної державної адміністрації за результатами розгляду питання «Про підсумки проведення двомісячника благоустрою на території Броварського району»;

 4. Про розгляд доручення голови Броварської районної державної адміністрації за результатами розгляду питання «Про хід виконання районної програми «Протиепізоотичні заходи та боротьба з хворобами тварин у 2016-2017 р.р.»

 5. Про розгляд доручення голови Броварської районної державної адміністрації за результатами розгляду питання «Про стан захворюваності на туберкульоз в Броварському районі та його профілактика за I квартал 2017 року».

 6. Про розгляд листа Броварської РДА щодо визначення  уповноважених осіб (громадських інспекторів) на здійснення контролю з охорони довкілля  та  використанням земель;

 7. Про розгляд листа-прохання Об’єднання церков ЄХБ міста Києва та Київської області щодо виділення місця для проведення «Сімейного християнського наметового табору»;

 8. Про  видачу  ордера  на заселення  службового житла;

 9. Про надання  дозволу на розміщення рекламної конструкції (банера) на тему проведення занять з англійської мови;

 10. Про присвоєння адреси;

 11. Про скасування рішення виконавчого комітету Літківської сільської ради № 23 від 29.03.2017 року «Про надання дозволу на отримання паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності»;

 12. Про надання дозволу на отримання паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

 13. Про виготовлення проектної документації на котельню Літківського будинку культури.                                                     1.СЛУХАЛИ:        Про святкування Дня Конституції в с. Літки Броварського                                     району Київської області

КОЖУШКО В.Б.  - директор будинку культури, яка сказала, що згідно рекомендованого листа проведення заходів по святкуванню Дня Конституції   планується на 28.06.2017 р. з  10.00  год.  в приміщенні будинку культури. В програму заходу  включено  перегляд тематичного фільму. Також запропонувала здійснити покладання квітів до пам'ятника Кобзареві.

                                  ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 48

                                 (додається).

2.СЛУХАЛИ:       Про розгляд розпоряджень, доручень голови Броварської районної державної адміністрації, листів та заяв громадян:

СЛУХАЛИ:           Про розгляд розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації № 576 від 13.06.2017 року "Про облік дітей дошкільного та шкільного віку на території Броварського району".

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова,  який сказав що до  сільської ради надійшло розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації № 576 від 13.06.2017 року "Про облік дітей дошкільного та шкільного віку на території Броварського району". Запропонував керівникам місцевих навчальних закладів здійснити складання списків, їх уточнення та передати до виконавчого комітету сільської ради до 25 липня 2017 року.

ВИСТУПИЛИ:

ОМЕЛЬЧУК С.О. –   завідувач ДНЗ «Сонячний», яка сказала, що складання списків та їх уточнення щорічна процедура, робота проводиться, проблем не повинно виникнути.

                                  ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 49

                                    (додається).

СЛУХАЛИ:         Про розгляд  розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації № 577 від 13.06.2017 року "Про створення робочої групи для виявлення стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району".

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова,  який сказав що до  сільської ради надійшло розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації № 577 від 13.06.2017 року "Про створення робочої групи для виявлення стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району". Зауважив, що проблема виникла через «Львівське сміття», в Броварський район було вивезено кілька фур зі сміттям.

ВИСТУПИЛИ:

КАРПЕНКО І.В. – член виконкому, запропонувала делегувати сільського голову до складу робочої групи для виявлення стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району.

                                 ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 50

                                  (додається).

СЛУХАЛИ:         Про розгляд доручення голови Броварської районної державної адміністрації  за результатами розгляду питання «Про підсумки проведення двомісячника благоустрою на території Броварського району» № 22-1 від 25.05.2017 року

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, сказав, що на виконання  доручення голови Броварської районної державної адміністрації  за результатами розгляду питання «Про підсумки проведення двомісячника благоустрою на території Броварського району» № 22-1 від 25.05.2017 року,  постійно підтримувати в належному стані об’єкти  благоустрою села Літки; проводити додаткові заходи із забезпечення благоустрою, а саме: систематичну ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ (у разі їх виявлення), прибирання та приведення в належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

ВИСТУПИЛИ:

ПОДЗІЗЄЙ Т.С. – член виконкому, запропонувала відремонтувати старий ігровий майданчик для дітей, що розташований біля будинку культури, або для безпеки дітей взагалі зняти гойдалки, які вже стали непридатні  для використання.

                                  ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 51

                                   (додається).

СЛУХАЛИ:         Про розгляд доручення голови Броварської районної державної адміністрації за результатами розгляду питання «Про хід виконання районної програми «Протиепізоотичні заходи та боротьба з хворобами тварин у 2016-2017 р.р.»

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, ознайомив з дорученням голови Броварської районної державної адміністрації за результатами розгляду питання «Про хід виконання районної програми «Протиепізоотичні заходи та боротьба з хворобами тварин у 2016-2017 р.р.», згідно якого потрібно проводити роз’яснювальну роботу з населенням щодо профілактики захворювання свиней на африканську чуму, проводити роботу щодо виявлення у сільськогосподарських підприємствах та в приватному секторі корів хворих на лейкоз та недопущення реалізації продукції від хворих тварин.

ВИСТУПИЛИ:

ЦИСАРСЬКИЙ Р.А. – член виконкому, зауважив, що згадані в дорученні заходи більше стосуються ветеринарної служби чим до сільської ради. Щоб проводити роз’яснювальну роботу щодо профілактики та недопущення африканської чуми у свиней та виявляти хворих корів на лейкоз потрібно бути добре обізнаним в даній сфері, достатньо володіти інформацією. Запропонував звернутися до місцевої ветеринарної служби для виконання даних заходів.

                                  ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 52

                                  (додається).

СЛУХАЛИ:         Про розгляд доручення голови Броварської районної державної адміністрації за результатами розгляду питання «Про стан захворюваності на туберкульоз в Броварському районі та його профілактика за I квартал 2017 року».

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, ознайомив з дорученням голови Броварської районної державної адміністрації за результатами розгляду питання «Про стан захворюваності на туберкульоз в Броварському районі та його профілактика за I квартал 2017 року», згідно якого потрібно сприяти оздоровленню контактних дітей та дітей хворих на туберкульоз.

ВИСТУПИЛИ:

ЦИСАРСЬКИЙ Р.А. – член виконкому, запропонував спершу доручити Літківській медичній амбулаторії загальної практики сімейної медицини організувати облік такий дітей та подання в першу чергу на оздоровлення саме їх.

                                  ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 53

                                  (додається).

СЛУХАЛИ:         Про розгляд листа Броварської РДА щодо визначення  уповноважених осіб (громадських інспекторів) на здійснення контролю з охорони довкілля  та  використанням земель.

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, повідомив, що за підсумками наради у заступника голови Броварської райдержадміністрації Ю.С. Плаксі від 14.06.2017 року щодо недопущення ввезення та несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів (сміття) на території Броварського району потрібно визначити осіб (громадських інспекторів) з охорони довкілля, надати їм повноваження щодо здійснення контролю за використанням земель. Запропонував діючий склад постійної комісії сільської ради з питань соціального розвитку села, екології та земельних ресурсів уповноважити здійснювати контроль з охорони довкілля  та  використанням земель с. Літки Броварського району Київської області.

ВИСТУПИЛИ:

ПОДЗІЗЄЙ Т.С. – член виконкому, запропонувала також доручити депутатам сільської ради провести роз’яснювальну роботу серед населення з метою виявлення фактів незаконного завезення твердих побутових відходів на територію села Літки Броварського району Київської області.

СИМИНЕНКО В.І. – член виконкому, висловив думку що до такої роботи потрібно залучати і громадськість, найкращою кандидатурою  запропонував визнати Малого Г.М., який завжди контролює ситуацію з твердими побутовими відходами.

                                  ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 54

                                 (додається).

СЛУХАЛИ:           Про розгляд листа-прохання Об’єднання церков ЄХБ міста Києва та Київської області щодо виділення місця для проведення «Сімейного християнського наметового табору»;

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, повідомив, що до сільської ради надійшов лист-прохання від Об’єднання церков ЄХБ м. Києва та Київської області щодо сприяння проведенню  «Сімейного християнського наметового табору», присвяченого святкуванню 500-річчя Реформації в с. Літки Броварського району Київської області з 3 липня до 15 липня 2017 року, а саме, виділення місця для проведення даного дійства.

ВИСТУПИЛИ:

ЦИСАРСЬКИЙ Р.А. – член виконкому, який поцікавився за бажане місце розташування  християнського наметового табору. Наголосив, що у разі надання дозволу на розміщення табору, всю відповідальність покласти на адміністратора чи організатора даного табору.

СИМИНЕНКО В.І. – член виконкому, який сказав, що при наданні такого дозволу відповідальність автоматично лягає на сільську раду. Запропонував рекомендувати даній організації за таким дозволом звернутись до Броварської районної державної адміністрації.

ПОДЗІЗЄЙ Т.С. – член виконкому, підтримала думку Симиненко В.І.

                                  ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 55

                                   (додається).

СЛУХАЛИ:          Про видачу  ордера  на заселення  службового житла.

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який сказав що до виконкому  сільської  ради надійшло клопотання  Державної  організації «Резиденція «Залісся»  про  видачу  ордера  на заселення  службового житла резиденції  лісничому Деснянського лісництва  Ручці Олексію Петровичу  в ізольованій  чотирьохкімнатній квартирі житловою площею 63,7 кв.м в будинку № 5, виділ 27, квартал 33  Деснянського лісництва,  сім’я  якого  складається  з  п’яти осіб. Запропонував видати ордер на службове житло.

                                  ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 56

                                  (додається).      

СЛУХАЛИ:           Про надання  дозволу на розміщення рекламної конструкції (банера) на тему проведення занять з англійської мови.  

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який сказав що до виконкому  сільської  ради надійшла заява приватного підприємця Ткаченко Аліни Іванівни  щодо надання їй дозволу на розміщення рекламної конструкції (банера) на тему проведення занять з англійської мови розміром 1,30 м x 0,8 м на території Літківської сільської ради, а саме: вул. Шевченка, с. Літки (навпроти Літківського будинку культури).

ВИСТУПИЛИ:

КОЖУШКО В.Б. – член виконкому, яка повідомила про необхідність оновлення дошки оголошень, що розташована навпроти Літківського будинку культури.

                                  ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 57

                                   (додається).      

СЛУХАЛИ:       Про присвоєння адреси.

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який сказав що до виконкому  сільської  ради надійшла заява гр. Войтенка Миколи Івановича про   присвоєння поштової адреси, належній йому земельній ділянці для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер: 3221284801:01:019:0014, площею 0,3000 га - с. Літки,  вул. Гагаріна, 8/1.

                                  ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 58

                                  (додається).      

СЛУХАЛИ:      Про скасування рішення виконавчого комітету Літківської сільської ради № 23 від 29.03.2017 року «Про надання дозволу на отримання паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності».

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який сказав що до виконкому  сільської  ради надійшла заява Андріяш Юрія Григоровича, який є приватним підприємцем,  щодо скасування рішення виконавчого комітету Літківської сільської ради № 23 від 29.03.2017 року «Про надання дозволу на отримання паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності».

                                  ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 59

                               (додається).

СЛУХАЛИ:      Про надання дозволу на отримання паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який сказав що до виконкому  сільської  ради надійшла заява гр.  Астанкова Олександра Юрійовича щодо надання дозволу на отримання паспорта прив’язки тимчасової споруди для проведення підприємницької діяльності в с. Літки по вул. Шевченка, зупинка «Школа».

ВИСТУПИЛИ:

КАРПЕНКО І.В. – член виконкому, яка сказала, що дозвіл надавався давно, але так ніякі роботи не були виконані.

                                  ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 60

                               (додається).

СЛУХАЛИ:    Про виготовлення проектної документації на котельню Літківського будинку культури.

АНДРІЯШ І.Г. –  сільський голова, який сказав що до виконкому  сільської  ради надійшов лист відділу культури Броварської районної державної адміністрації Київської області про виготовлення, або приведення у відповідність до існуючої схеми проектної документації на котельні закладів культури Броварської районної державної адміністрації. Доповів про ситуацію з невідповідністю проектної документації до існуючої схеми на котельню Літківського будинку культури та про необхідні кошти на виправлення даної ситуації.

ВИСТУПИЛИ:

КОЖУШКО В.Б. – член виконкому, яка сказала, що існуючий план вже давно застарів, тому потрібно виготовляти повністю всю документацію.

                                  ВИРІШИЛИ:       Прийняти рішення виконкому сільської ради № 61

                               (додається).

Сільський голова                                                          І.Г. Андріяш

Секретар виконкому                                                    Ю.В. Тисячна

 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *